Tahle ostrá sekernice jde prý po krku mladému Klausovi. Jde jí prý jen o byznys a vypadá jako sfinga
Autor: pro | Publikováno: 06.12.2017 | Rubrika: Mini glosa
Ilustrace
Jo, slyšel jsem ze zákulisí už dřív, že jde Udženija VK ml. po krku. Ten její "přátelský" vzkaz přes média, aby si přestal hrát na mučedníka, to jen potvrzuje. Přitom zrovna tahle dáma je přímo ztělesněním propojení politiky a byznysu. Proto taky do politiky šla. Ve dnešní ODS patrně stačí být loajální k fialovsko-blažkovskému křídlu, jít proti VK ml., a máte postaráno o solidní budoucnost a funkce. Vše další vám projde.

Jo, slyšel jsem ze zákulisí už dřív, že jde Udženija VK ml. po krku. Ten její "přátelský" vzkaz přes média, aby si přestal hrát na mučedníka, to jen potvrzuje. Přitom zrovna tahle dáma je přímo ztělesněním propojení politiky a byznysu. Proto taky do politiky šla. Ve dnešní ODS patrně stačí být loajální k fialovsko-blažkovskému křídlu, jít proti VK ml. , a máte postaráno o solidní budoucnost a funkce. Vše další vám projde.

Ne, že by to v ostatních politických stranách nebylo jiné. Ale coby pravičák tak trochu čekám, že ODS zvedne hozenou rukavici a místo keců o "antidemokratickém" Babišovi jej na hlavu porazí ve volbách. Když už se to nepodařilo v těchto, tak v těch příštích. Něco takového se ale určitě nestane ve stávajícím personálním složení ve vedení. V ODS musí konečně dojít k velkému průvanu. Už včera bylo pozdě. 

Změny možná odradí pár procent TOPkařských voličů, kteří každým dnem očekávají útok ruských tanků a nedovedou si svůj život představit bez socialistické EU a dotací, ale místo nich strana získá mnohem více procent skutečných pravicových voličů. Nevím, jestli to hodí v příštích volbách 30%, ale více než těch upachtěných jedenáct určitě.