Klečí na ulicích s hlavou u země a něco si pořád mumlají. Tyto obrázky ani nechtějte vidět
Autor: Vlastimil Křižák | Publikováno: 26.10.2017 | Rubrika: Ostatní
Ilustrace
Znáte či neznáte ty obrázky z Francie, kde muslimští věřící demonstrují svoji vděčnost integraci a loajalitu hostitelskému francouzskému státu?

Znáte či neznáte ty obrázky z Francie, kde muslimští věřící demonstrují svoji vděčnost integraci a loajalitu hostitelskému francouzskému státu?

Viz odkaz;

https://www.google.cz/search?q=muslims+street+pray+in+france&client=firefox-b&dcr=0&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjesJ3Lu4rXAhWCQxoKHT66CtoQsAQITA&biw=1152&bih=610

Demonstrují ji tím, že hromadně zablokují dopravu modlíce se po stovkách na ulicích, které se stávají zcela neprůjezdnými a celkem zásadně ztrpčují a komplikují francouzkým domorodcům život. Řekl bych, že to od nich není vůbec hezké, protože volba prostředí motlitby je očividnou demonstrací toho, že mnozí muslimové pohrdají Francouzkou státností a jejím domorodým lidem.

Kdyby totiž měli v úctě své až patologicky tolerantní francouzké hostitele, tak by své motlitby provozovali někde v parku anebo prostě tam, kde nebudou překážet. Ale oni zcela zjevně a programově překážejí záměrně a cílevědomě. Oni totiž tak nějak mezi řádky svého očividně buzeračně teroristického rituálu sdělují francouzkým domorodcům toto; jsme tady, táhneme za jeden provaz a kálíme vám a vašim tolerantním káfirským mravům na hlavu.

Bataclan byl totiž jen předzvěstí toho, co vás může potkat, když budete mít tu drzost nám vzdorovat, takže si Frantíci zvykejte, že kolem mírumilovného Islámu se chodí po špičkách a jakýkoli odpor vůči božskému Islámu bude popraven.

Tož nebuďme islámofobní - až nám jednou horda mírumilovně se modlících muslimů ucpe ulici, určitě to nebude známkou toho, že islám není mírumilovný a tolerantní...

 

Čtěte také: