Video: Co zřejmě čeká homosexuály v Evropě, až zde zavládne šarí´a?
Autor: Redakce | Publikováno: 09.09.2006 | Rubrika: Ostatní
Ilustrace
O islámu a jeho středověkých metodách se od 11. září 2001 popsaly stohy papírů. Někdy jsme již možná trochu otupeni všemi těmi argumenty a i když slyšíme, jaká všechna zvěrstva se v muslimském světě dějí, nechává nás to chladnými. Proč? Protože je to daleko? Protože si to ani neumíme představit? Nebo proto, že média schválně ona fakta zamlžují a o vraždách eufemisticky mluví jako o vlasteneckých bojích a o masových vrazích jako o ozbrojencích? Uvnitř: VIDEO

O islámu a jeho středověkých metodách se od 11. září 2001 popsaly stohy papírů. Někdy jsme již možná trochu otupeni všemi těmi argumenty a i když slyšíme, jaká všechna zvěrstva se v muslimském světě dějí, nechává nás to chladnými. Proč? Protože je to daleko? Protože si to ani neumíme představit? Nebo proto, že média schválně ona fakta zamlžují a o vraždách eufemisticky mluví jako o vlasteneckých bojích a o masových vrazích jako o ozbrojencích?

Možná by neškodilo být jednou za čas konfrontován krutou (až nechutnou) realitou, jakou muslimský svět poskytuje dnes a denně. V dnešní době, zaměřené na obrazy, fotografie, záznamy, to není těžké. Stačí pár kliknutí myší a vidíme něco, co bychom si možná ani vidět nepřáli. Ale možná to někomu otevře oči. I když ti, kteří nechtějí vidět, neuvidí ani po shlédnutí těchto videí.

Upozorňujeme, že tyto odkazy zobrazují drastické scény, jejich sledování je na osobním rozhodnutí každého ze čtenářů.

Propíchnutí odsouzence

Ukamenování čtyř mužů

další informace o mírumilovném náboženství, zvaném "islám", naleznete zde