Komunističtí fízlové se infiltrovali do ČSSD
Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 23.08.2004 | Rubrika: HotNews
Ilustrace
Stanislav Gross začínal svojí kariéru jako čtenář příruček o rychlém zbohatnutí a působení na lidi, nyní pokračuje praktikami, za něž by se nemusel stydět ani Caligula. Kde se zastaví? Kam až je schopen zajít? Aktivista John Bok to již nevydržel a drží hladovku za Grossovo odstoupení.

Je to alarmující! V řadách ČSSD se objevují další a další bývalí esenbáci. A nejen řadoví fízlové, ale hlavně velitelé celých rot „obuškářů“, kteří v roce 1989 mlátili demonstrující občany. Paradoxně ty občany, díky jejichž tehdejšímu odhodlání dnes zaujímají prestižní funkce. Není to snad kariérní růst, z komunistického fízla na šéfa Úřadu vlády či člena magistrátu? Po odstoupivším Pavlu Přibylovi se prokázalo, že nevinné lidi vozil do lesů a tyranizoval též současný člen ČSSD a radní pražského magistrátu Jan Slezák. Jde z toho hlava kolem! Kolik dalších socialistických partajníku je bývalými „mlátičkami“?

Nelze si nevšimnout faktu, že je to právě současný novopečený premiér Gross, který těmto „podvratným živlům“ otvírá dveře k vysokým funkcím. A pokud jim přímo nevyšlapává cestičku, alespoň je hájí a ustupuje pouze enormním mediálním tlakům. Objevují se spekulace, že premiérovi podobní lidé vyhovují právě proto, že mají „škraloup“. V případě, že se Grossovi znelíbí, jsou snadno „sestřelitelní“ a navíc si svého úřadu právě kvůli nečisté minulosti více váží. Vědí, že podruhé šanci dostat nemusí. Stanislav Gross začínal svojí kariéru jako čtenář příruček o rychlém zbohatnutí a působení na lidi, nyní pokračuje praktikami, za něž by se nemusel stydět ani Caligula. Kde se zastaví? Kam až je schopen zajít? Aktivista John Bok to již nevydržel a drží hladovku za Grossovo odstoupení. Naivní cíl, avšak měl by vést alespoň k zamyšlení. Gross je opravdu nebezpečný.