Navštivte nevídané orgie s mulatkami a kubánskými děvkami. Dochází chléb i kvéry
Autor: Petra Sokolová | Publikováno: 27.10.2005 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Na Kubě je do dneška kromě doutníků hlavním zdrojem deviz především prostituce. Kubánský bolševismus se svým materialistickým učením přetvořil dívky z počestných katolických rodin doslova v nevolnické soudružské děvky. Co jim taky často zbývalo, když jim bolševičtí bossové odveleli živitele rodin kamsi do džungle Angoly či Bolívie, aby tam pod velením šíleného „Che“ šířili ten nefalšovaný revolucionářský terorismus.

Na stránkách www.ksm.cz se nedávno objevila pozvánka na mládežnickou oslavu úmrtí jednoho z mediálně nejznámějších představitelů internacionálního komunistického terorismu Ernesta „Che“ Guevary. Stále je zde též uveřejněna bolševická óda na jeho osobu: Ernesto Guevara - Muž svědomí. Přitom je docela zajímavé, proč zrovna kubánský internacionální terorismus, který se řídil úchylným marxistickým úslovím proletariát potřebuje ještě více svou důstojnost než svůj chléb, se stal mezi levičáky tak populární.

Ten terorismus, který v dobách tzv. karibské krize přivedl svět málem na pokraj nukleární války. Ukazuje to především na tu skutečnost, že revolucionářský komunistický terorismus se pro většinu levičáků stal tím pravým základem bolševického mučednictví. Tričko teroristy „Che“ se tak stalo podobným symbolem pro rudé socialisty jako výkřik Sieg Heil pro socialisty hnědé.

A vůbec, kubánský komunismus je úchylnou kapitolou a skanzenem sám o sobě. Castro a Che Guevara postupně dokázali s přispěním rad od nejrůznějších poradců ze spřátelených komunistických totalit přetvořit prosperující karibskou zemi v bolševického vazala a vyslovený bordel ve středu Ameriky. Ještě za dob studené války, když čas od času díky zkolektivizovanému zemědělství hrozil na „ostrově svobody“ hladomor, tak Castro prý neváhal zvát nejvyšší sovětské bolševické bosse na divoké orgie v přítomnosti exotických mulatek, aby pak v ústředí RVHP zalobbovali pro rozvojovou pomoc.

Kuba byla ve své době vítaným cílem pro „pracovní cesty“ komunistických funkcionářů a nejrůznějších poradců. Řada československých žen tehdy musela trnout, zdali si jejich funkcionářské polovičky nepřivezli ze „služebních cest“ třeba jen nějaký ten syfilis, tak hojně rozšířený mezi sovětskými pohlaváry už od dob Lenina.

Pravdou však bohužel je, že na Kubě je do dneška kromě doutníků hlavním zdrojem deviz především prostituce. Kubánský bolševismus se svým materialistickým učením přetvořil dívky z počestných katolických rodin doslova v nevolnické soudružské děvky. Co jim taky často zbývalo, když jim bolševičtí bossové odveleli živitele rodin kamsi do džungle Angoly či Bolívie, aby tam pod velením šíleného „Che“ šířili ten nefalšovaný revolucionářský terorismus.

Velmi je též zajímavé sledovat úlohu bývalých československých poradců v tomto karibském bolševickém bordelu. Například současný hlavní ekonomický poradce premiéra Paroubka byl jedním z poradců samotného velkého „Che“. Doufejme proto, že se nebudou opakovat jeho ekonomické návrhy ze začátku 90. let, které by nás pravděpodobně dovedly někam na úroveň současné Kuby. Nynější ekonomická politika socialistů však nezapře jistou kubánskou orientaci. Česká republika pod vládou socialistů je též bordelem ve středu Evropy, uplatňující politiku levného piva a levných průmyslových zón – tedy politiku levných a prodejných děvek!