Konečně! Viktor Kožený padl do rukou policie!
Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 06.10.2005 | Rubrika: HotNews
Ilustrace
Ryšavý pirát z Prahy je konečně ve rukou spravedlnosti! V dobách privatizačních podvodů sice jen maskoval svým harvardským kukučem estébácko-levičácké šíbry, kteří jsou dodnes na svobodě a nikdo o nic nich neví, ale přesto jeho zatčení potěší.

Podnikatel českého původu Viktor Kožený a další dva muži byli dnes u newyorského soudu obžalováni z úplatkářství velkého rozsahu v Ázerbájdžánu. Agentura AP uvedla, že dva z nich se vzdali americkému Federálnímu úřadu pro vyšetřování a třetí byl zadržen mimo území Spojených států, praví krátká zpráva ČTK.

Ryšavý pirát z Prahy je konečně v rukou spravedlnosti! V dobách privatizačních podvodů sice jen maskoval svým harvardským kukučem estébácko-levičácké šíbry, kteří jsou dodnes na svobodě a nikdo o nich nic neví, ale přesto jeho zatčení potěší. Uvidíme, zda na řadu přijdou jeho komplic Vostrý, který se stále ukrývá v Belize, či další specialista na okrádání ve velkém, Lukeš, jenž se skrývá v závětří kdesi v USA.

Oba posledně jmenovaní včetně nejnovějšího megagaunera Krejčíře prchli české polici za vlády sociální demokracie, která se kdysi oháněla sliby o tom, že „padne, komu padne“ a „čistými rukami“. Jak směšné. Doufejme, že se čeští voliči poučili a nyní už socialistickým slibům – tentokrát z úst Paroubka – neuvěří. Aby za nás zase nemuseli problémy řešit v USA…