Kolín se těší na největší mešitu v Evropě. Proč páchají Němci dobrovolnou sebevraždu?
Autor: Josef Provazník | Publikováno: 12.01.2012 | Rubrika: Kulturní válka
Ilustrace
Nejspíš proto, že se kolektivně zbláznili. Nebylo by to ostatně poprvé. Netřeba podrobněji připomínat éru fašistického Německa. Nyní se náš mocný soused rozhodl jít opačným extrémem. „Těším se, že budou turisté moci již brzy obdivovat vedle kolínské katedrály také minarety“, řekl zhruba v tomto znění podle Novinek a ČT starosta městské části Kolín nad Rýnem-Ehrenfeld.

Nejspíš proto, že se kolektivně zbláznili. Nebylo by to ostatně poprvé. Netřeba podrobněji připomínat éru fašistického Německa. Nyní se náš mocný soused rozhodl jít opačným extrémem. „Těším se, že budou turisté moci již brzy obdivovat vedle kolínské katedrály také minarety“, řekl zhruba v tomto znění podle Novinek a ČT starosta městské části Kolín nad Rýnem-Ehrenfeld.

Podobnou hloupost může prohlásit buď placený agent islamů nebo slabomyslný prosťáček. Nevím, do které z těchto kategorii patří starosta Josef Wirges, ale běží mi z toho mráz po zádech.

 

Ještě mě napadá, že může existovat i třetí varianta vysvětlující postoj pana starosty. Wirges bude třeba jen „moderním“ Evropanem podporujícím multikulturalismus, sázejícím všechno na euro a milujícím takovou tu naši rázovitou evropskou pospolitost.

 

Buď jak buď, pokud může být takový člověk starostou, něco není v Německu v pořádku. A nejenom v Německu, ale v celé Evropě.

 

Dovolil bych si vypůjčit citát italské novinářky Oriany Fallaci, horlivé to bojovnice proti totalitárnímu islámu, který jsem si po letech oživil v minulém čísle časopisu Reflex:

 

Bože, cožpak nevidíte, že všichni ti Usámové bin Ládinové věří, že jsou oprávněni zabít vás a vaše děti, protože pijete alkohol, protože si nenecháte narůst dlouhé vousy a odmítáte nosit čádor nebo burku, protože chodíte do divadla a do kina, protože máte rádi hudbu a písničky, protože tancujete a díváte se na televizi...Jaký smysl má respektovat ty, kteří nerespektují nás?“

 

Poslední věta stojí za zopakování:

 

"Jaký smysl má respektovat ty, kteří nerespektují nás?"

 

Přesně totiž vystihuje podstatu celé problematiky zžívání Evropy s islámem. Kdysi podezříváví a nesnášenliví Němci vůči jiným rasám nyní úplně obrátili a zadělávají si na velké problémy. Z extrému do extrému, dalo by se říci.

 

Není přeci nic špatného říci hostům, aby se v mém domě chovali podle mých pravidel. Není nic nesnášenlivého, pokud požadují po návštěvě v mém pokoji, aby respekovatala mé zvyky.

 

Kam až jsme se dostali díky změkčelým socialistům, že se bojíme stát si za svými tradicemi, zvyky a křesťansou minulostí?

 

Ještě jednou si dovolím citovat již bohužel zemřelou novinářku Fallaci (tentokrát o tématu EU) , jak ji zaznamenal ve výše zmíněném článku Viliam Buchert:
 

Abyste mi věřili, stačí pozorovat finanční klub, hrdě zvaný Evropská unie. Klub, jehož jediným cílem je prosazovat rétorický nesmysl zvaný společná měna, soutěžit nebo předstírat soutěž s Amerikou, dávat nezasloužené platy členům zbytečných parlamentů. A obtěžovat mne populistickými blbostmi...Klub, který soutěží jako kurva s arabskými zeměmi a plní si kapsy jejich špinavými petrodolary.“

 

Toto napsala Italka Fallaci před 10 lety. Zemřela v září 2006. Co by asi řekla dnešnímu nadšení některých Němců z výstavby obrovské mešity?

 

Co mu řekneme my, kteří ještě máme šanci černou budoucnost změnit?

 

 

PS: Proti výstavbě mešity se ozvala strana Pro Köln (podle Novinek „ultrapravičáci“:-))), která zároveň plánuje v září uspořádat antiislamistický kongres. Hádejte, jakého se jim dostalo vděku?

 

Městská rada, církev (sic!) a odbory (jak jinak) prý vyzvaly k protestní demonstraci. Hospodští zase varovali účastníky kongresu, že jim nebudou čepovat pivo...

 

Čtěte také:

 

Islám v České republice: Máme se čeho bát?

Měřit penisy homosexuálům netřeba, když přece islám miluje všechny

Už Winston Churchill věděl, co je islám zač...nyní už tuší i ve Švédsku