Miloš Zeman: Já budu volit ODS! Jsem teď pro placené školství
Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 22.08.2005 | Rubrika: HotNews
Ilustrace
Manžel Petry Buzkové, Josef Kotrba, zasedal v devadesátých letech v dozorčích radách nejprve IPB v letech 1995 až 1997 a poté, v letech 1997 až 1999, České spořitelny. Grossovy aféry s bytem, stejně jako jeho zamýšlené spekulace s nemovitostmi, jsou stále ještě v živé paměti národa. No a Miloš Zeman? Ten inkasoval těžké milióny za knihu, v níž Buzkovou označuje za „děvku“ a Grosse za „primitiva“.

Sociální demokraté se vybarvují! Z růžové přímo na modrou! Co mají společného Petra Buzková, Stanislav Gross a Miloš Zeman? Krom toho, že se uvedený trojlístek navzájem do krve nasnáší, že je tvořen vyhasínajícími socanskými „stars“, spojuje tyto politiky ta skutečnost, že ač proklamují neplacené školství, posílají své ratolesti do výběrových – a placených, samozřejmě – vzdělávacích zařízení!

Ministryně školství Petra Buzková zapsala svou dceru do francouzského lycea, kde se platí školné 102tisíc korun ročně. Nynější předseda ČSSD Stanislav Gross zase ještě jako ministr vnitra platil své dceři ročně přes 150tisíc korun za anglickou jazykovou školku. No a dcera bývalého premiéra a předsedy sociální demokracie Miloše Zemana bude od září navštěvovat První obnovené reálné gymnázium v Praze. Školu vede shodou okolností prezidentův syn Václav Klaus. Za vzdělání dcery Zeman zaplatí 28tisíc korun ročně.

Pokrytectví socialistických politiků přesahuje veškeré meze! Chudí lidé z Mostecka či Karvinska – „tvrdé jádro“ voličstva ČSSD – dřou bídu s nouzí, hlad je žene k tak pošetilým činům, jakým je třeba právě voličská podpora výše uvedených figur, no a politická „šlechta“, levicová jen na oko, se této chudině zřejmě vysmívá zpoza prstů ze svých honosných vil, rezidencí a od vyhřívaných bazénů! Odporné!

Připomeňme například, že manžel Petry Buzkové, Josef Kotrba, zasedal v devadesátých letech v dozorčích radách nejprve IPB v letech 1995 až 1997 a poté, v letech 1997 až 1999, České spořitelny. Grossovy aféry s bytem, stejně jako jeho zamýšlené spekulace s nemovitostmi, jsou stále ještě v živé paměti národa. No a Miloš Zeman? Ten inkasoval těžké milióny za knihu, v níž Buzkovou označuje za „děvku“ a Grosse za „primitiva“. Díky děvkám, póvlu a hnoji teď jeho dcerunka získá vzdělání, o němž se jiným potomkům „důchodců z Vysočiny“ může jenom snít.

Socanská esa devadesátých let tedy nikterak neskrývají své navýsost pravicové chování. Proč to tedy nevyklopí rovnou?

Budeme volit ODS!