Nechutné! Hňupové z časopisu Reflex krutě zesměšňují záchranu lidského života!
Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 07.08.2005 | Rubrika: HotNews
Ilustrace
Někteří pisálkové Reflexu dávají tušit, že jim práce spolupracovníků z Blesku, bulváru, jenž má s Reflexem shodného vydavatele, není cizí. Oběma vysoce spřáteleným tiskovinám by pomohlo, kdyby některé osůbky zaklepaly o dveře vedle.

Jeho jméno vám asi nic neřekne. Právě proto se tento pisálek snaží zviditelnit za pomoci věru obskurních výplodů. Jan Potůček nechává do svého pravděpodobně velmi rozpolceného nitra nahlédnout prostřednictvím, světe, div se, stránek časopisu Reflex.

Autor využívá renomé a prestiž časopisu k vyřizování svých účtů a k hnisavé ejakulaci slaboduchých fantasmagorií. Naposledy potřísnil naštěstí jen internetovou verzi Reflexu. Oč šlo?

Petr Štěpánek, bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, pomohl při své cyklistické výpravě podél břehů Rýna zachránit z této rozvodněné řeky rakouskou občanku. Ta ve vodách evropského veletoku bojovala o život celých devatenáct hodin. Štěpánek zalarmoval švýcarské zachránce, kteří ženě zajistili „druhé narození“. Amatérský videozáznam ze záchranných akcí se objevil na TV Nova i na CNN.

Potůček ve svém elaborátu, pardon, ejakulátu, vidí celou věc jinak. Akci nazývá „vtipem“. Štěpánek prý situace využil ke zlepšení svého mediálního obrazu, k důkazu, že je hrdina. Pásku, kterou si prý, ač zabírán objektivem kamery, sám (!) natočil, posléze vnutil zpravodajství Novy i CNN. Už chybí jen hypotéza, za kolik si nebohou Rakušanku do role „tonoucí figurantky“ koupil.

Svět redaktora Reflexu vypadá asi takhle: Pomoc o život bojujícímu bližnímu? Neznám! Mediální zviditelnění se za každou cenu? Jo, to je moje každodenní stimulace! Vaše ne?

Nezbývá než si s Petrem Štěpánkem povzdechnout: „Pane Bože, zač mě trestáš, když dovoluješ, aby v mém kdysi oblíbeném časopise zaměstnávali takového hňupa!“

Někteří pisálkové Reflexu dávají tušit, že jim práce spolupracovníků z Blesku, bulváru, jenž má s Reflexem shodného vydavatele, není cizí. Oběma vysoce spřáteleným tiskovinám by pomohlo, kdyby některé osůbky zaklepaly o dveře vedle. Třeba Potůček by se mohl ještě více blýsknout na jiných stránkách.

Ach jo…