Měří Breivikův penis 15, 56 cm nebo 15, 57 cm?
Autor: Josef Provazník | Publikováno: 27.07.2011 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Breivik byl maminčin mazánek. Breivik obdivoval Churchilla. Breivik rád četl Orwellův román 1984. Breivik žil bez otce. Breivik bydlel až do svých 30 let s matkou. Breivik se zmínil ve svém manifestu také o Václavu Klausovi. O svém otčímovi prý Breivik říkal, že je je primitivní sexuální zvíře. V mládí byl Breivik sprejerem. Jak dlouho nás budou media informovat o tomto šílenci? Možná se brzy dozvíme, že měl rád brambory na loupačku a jeho penis měří 15,56 cm.

 

 

Breivik byl maminčin mazánek. Breivik obdivoval Churchilla, Breivik rád četl Orwellův román 1984. Breivik žil bez otce. Breivik bydlel až do svých 30 let s matkou. Breivik se zmínil ve svém manifestu také o Václavu Klausovi. O svém otčímovi prý Breivik říkal, že je je primitivní sexuální zvíře. V mládí byl Breivik sprejerem. Jak dlouho nás budou media informovat o tomto šílenci? Možná se brzy dozvíme, že měl rád brambory na loupačku a jeho penis měří 15, 56 cm.

Jak dlouho nám ještě budou bulvární novináři z Lidovek a Mladé fronty a dalších obskurních plátcích předkládat tyto „důležité“ informace? Breivik je nezajímavý psychopat, který zdiskreditoval legitimní opozici proti multikulturní společnosti a socializaci EU. V nejbližší budoucnosti tak nebude možné kritizovat přistěhovaleckou politiku EU i všech ostatních států Evropy. Až si dovolí Geert Wilders a spol. napříště vystoupit proti islámu, budou označeni za následovníky Breivika. Levicoví intelektuálové spustí hysterické povykování nad jakýmkoli názorem, který neodpovídá socialistickému vidění světa.

Už v těchto prvních dnech si média smlsla na tom, že v Breivikově manifestu se vyskytuje i jméno českého prezidenta. Netrpělivě čekám, kdy toho ve své agitce využije věčný Klausův stín Pehe. Sociolog Keller již svůj úkol splnil a v Právu dal do spojitosti antikomunistický odboj a vraždění psychopata Breivika. Zneuctil a poplival tak nejenom oběti komunistické totality, ale také zavražděné v Norsku.

Proč je nyní nutné, aby se lide typu Wilderse horlivě od Breivika distancovali? Měli by snad všichni pravicově smýšlející občané přísahat, že oni, na rozdíl od „pravičáka“ Breivika, nic takového nikdy neudělají? Požadujeme snad od příznivců komunistů a socialistů, aby přísahali, že již nikdy nevzniknou gulagy a nikdy víc nedojde k politickým procesům?

Smrt nevinných lidí v Norsku je obrovská tragédie, kterou by neměla média, politici, ani levicoví aktivisté zneužívat ve svůj prospěch. Naše myšlenky by měli patřit především pozůstalým. Ti jsou v tomto smutném příběhu ti nejdůležitější. Obyčejný lidský soucit by měl být tím hlavním, o čem bychom měli přemýšlet. Pokud chtějí levicové smýšlející lidé uctít památku svých zavražděných kolegů, neměli by tak činit prostřednictvím nesmyslného napadání a zostouzení všeho pravicového.

Možná se, milí socialisté, nemýlíte v tom, že by pravičáci reagovali stejně hystericky, kdyby se Breivik prohlásil za levicového věrozvěsta. Právě proto máte nyní šanci ukázat, že jste lepší, než my bezcitní a asociální pravičáci.