Němečtí levičáci: Slováci jsou opice, ale Hlas Německa u nich tiskneme
Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 30.06.2005 | Rubrika: HotNews
Ilustrace
Kdy už konečně levicoví inženýři lidských duší, z Německa i z Čech, začnou ordinovat společnosti to samé, co si ordinují sami sobě?

Německá ultralevice má další problém! Radikální levičáci z neonacistické formace NPD, kteří se loni na podzim dostali do saského parlamentu, tiskli své stranické noviny, časopis Deutsche Stimme alias Hlas Německa, na Slovensku.

Na tom by nebylo nic podivného, pokud by ovšem představitelé partaje neburáceli proti přesunu výroby z Německa právě do lacinějších východoevropských zemí.

Rozpolcenost německé levice je zřejmá. NPD na jedné straně usiluje o udržení umělé zaměstnanosti tím, že soukromým firmám nařídí – v rozporu s trhem – zaměstnávat „drahé“ Němce, na straně druhé sleduje partaj ve svém vlastním konání přísně tržní zájem a bez ohledu na fakt, že ubíjí „rovnost“ a „spravedlnost“ mezi německými občany, produkuje tam, kde je to přirozené, tedy tam, kde je levněji.

Česká levice, třeba ČSSD, ovšem postupuje neméně schizofrenně: Jednou striktně tržní a marketinkové postupy v rámci billboardové kampaně, dirigované kapitalisty z reklamních a PR agentur, podruhé přesný opak a falešné, trhu na hony vzdálené prosazování „deformy“ veřejných financí, demotivujících podpor v nezaměstnanosti či vyššího zdanění bohatších. Občane, vyber si.

Kdy už konečně levicoví inženýři lidských duší, z Německa i z Čech, začnou ordinovat společnosti to samé, co si ordinují sami sobě?