Kdy zastavíme levičáckou lůzu?
Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 06.04.2011 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Jsem rád, že Česká televize pozvala do Hyde parku novopečeného poradce ministra školství Ladislava Bátoru. Je mi jasné, že levičácké bojůvky budou i nadále tvrdit, že Bátora je extrémista, fašoun a rasista. Soudný člověk snad ale konečně pochopil, že mediální štvanice na Bátoru byla od začátku až do konce fraška. Celkem jsem se pobavil, když v upoutávce na pořad zazněla zmínka o tom, že poradce prý Bátora rozpoutal mediální štvanici. Já hlupák jsem si myslel, že tu štvanici rozpoutali novináři!

 

Jsem rád, že Česká televize pozvala do Hyde parku novopečeného poradce ministra školství Ladislava Bátoru. Je mi jasné, že levičácké bojůvky budou i nadále tvrdit, že Bátora je extrémista, fašoun a rasista. Soudný člověk snad ale konečně pochopil, že mediální štvanice na Bátoru byla od začátku až do konce fraška. Celkem jsem se pobavil, když v upoutávce na pořad zazněla zmínka o tom, že poradce prý Bátora rozpoutal mediální štvanici. Já hlupák jsem si myslel, že tu štvanici rozpoutali novináři!

Není to tak dávno, co se stal obětním beránkem zastydlých socialistů, zelených extrémistů a spol. Roman Joch. Nyní Jocha vystřídal Bátora. Jsem moc zvědavý, koho tohle nestydaté osočování čeká příště? Jenom proto, že se člověk prohlašuje za vlastence, odmítá nesmyslný multikulturalismus a socialistickou Evropskou unii, tak je ocejchován jako extrémista? 

Dle dotazů v Hyde parku mnoho mých spoluobčanů přejímá názory tuzemských pisálků jako ovce. Ukazuje se, že Češi jsou opravdu nenapravitelní. Za války mnoho z nás zvedalo pravici, po válce se radovali nad tím, že to natřeme těm bohatším a schopnějším, na počátku 21. století zase nábožně upínáme své zraky na socialistického kočkopsa, kterého nám servíruje EU.

Jakýkoli odlišný názor začíná být opět brán jako něco nezdravého a škodlivého. Proč jsme tedy v roce 1989 skandovali „Miloše do koše“? Pevně věřím, že ne proto, abychom jednu totalitu vyměnili za druhou. Zatím k tomu ale směřujeme. Blázniví socialisté jsou opět připraveni vzkřísit dávno vyčpělé myšlenky, které zastavily přirozený vývoj v Československu na dlouhých 40 let. Zdá se však, že ovčanům to nevadí. Drtivá většina z nás šla tenkrát na Václavák nejspíš jenom proto, aby si mohli koupit lepší džíny a žrali pomeranče po celý rok.

Domnívám se, že je nejvyšší čas postavit se pánům Kellerům, Bělohradským a Uhlům čelem. Mimochodem, když už jsem zmínil Petra Uhla, v Hyde parku se včera objevil prostřednictvím skype jeho synek Michal. Netřeba snad ani zmiňovat, že je členem SZ. Včera večer už mi tam tedy scházel opravdu jen Matěj Stropnický. Zkrátka a dobře, levičácká lůza měla včera zase nejvyšší pohotovost. Pravice by se měla také nějak začít formovat, nebo nám marxisti zase vypálí rybník. Snad ještě není pozdě…