Paroubek: Já „kule“ nepoužívám!
Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 14.06.2005 | Rubrika: HotNews
Ilustrace
„Nechtějte vědět, jaká slova používal Paroubek coby můj šéf ve státním podniku Restaurace a jídelny,“ svěřil s ePortálu Jiří Zajda, bývalý číšník dnes již neexistujícího nočního baru Alex v pražské Revoluční ulici, lokálu, kde se svého času scházela například vekslácká galerka. „Párkrát jsem se s Paroubkem setkal osobně, rád používal třeba zrovna český ekvivalent slova shit. I v konverzaci se ženami!“ doplňuje Zajda.

Bum! „Žádné shity, žádné kule, žádné vulgarity. Nepoužívám!“ řekl socialistický premiér Jiří Paroubek na adresu šéfa opoziční ODS, Mirka Topolánka, který toto výrazivo údajně hojně využívá. Socialistický čaroděj ještě sebevědomě dodal, že by v případné televizní diskusi roznesl na kopytech jakéhokoliv odeesáka.

„Nechtějte vědět, jaká slova používal Paroubek coby můj šéf ve státním podniku Restaurace a jídelny,“ svěřil se ePortálu Jiří Zajda, bývalý číšník dnes již neexistujícího nočního baru Alex v pražské Revoluční ulici, lokálu, kde se svého času scházela například vekslácká galerka. „Párkrát jsem se s Paroubkem setkal osobně, rád používal třeba zrovna český ekvivalent slova shit. I v konverzaci se ženami!“ doplňuje Zajda.

Paroubek si hraje na svatouška a veřejnost mu to kupodivu „žere i s navijákem“, náskok sprostého Topolánka se zužuje jako smyčka kolem hrdla oběšencova. Paroubek je populár, lid si jej zamilovává.

Ten samý lid, který před rokem tak neskonale miloval Stanislava Grosse.