Zajímavé je, že všichni prchají do Evropy. Proč do Evropy, když od mnoha muslimských představitelů slyšíme o tom jak jsou zde muslimové utiskováni, že ve Francii nemohou ženy nosit burky, že si policie dovolí tvrdě zakročit proti muslimským výtržníkům když kradou a napadají okolí.

V minulých létech přece hořela část Francie, když se dvojice muslimských zlodějů ukryla v transformátoru a přišli tam o život. Ve Velké Británii dokonce místní komunita muslimů překazila protimuslimskou demonstraci. A britské úřady? Nijak nezakročily a nechaly volnou ruku muslimům. Přesto od muslimských představitelů a duchovních slýcháme, jak je západní svět a Evropa utiskuje a jak je k nim netolerantní.

Já se tedy zeptám.

Proč muslimové prchají do Evropy a ne do jiných muslimských zemí, například do Íránu?

Vždyť tam by nikdo ženám nezakazoval nosit burky, mohli by vraždit ze cti a žít podle svého islámského práva šárija. Proč se tam nehrnou???

Proč se hrnou do té bezbožné Evropy?

Proč jim evropské státy udělují azyl, utečenci žijí z našich sociálních dávek, (většina z nich nepracuje) a jediný vděk potom Evropa sklidí v podobě zapálených aut, vyrabovaných obchodů při muslimských nepokojích?

Vzhledem k současným událostem se dá počítat, že arabská krize v severní Africe bude vleklou záležitostí. Tím, že padly režimy autoritářských vládců, nikdo nezaručí místnímu obyvatelstvu, že se pro ně v budoucnosti zlepší životní podmínky. Dá se naopak očekávat politická nestabilita, zvýšení terorizmu, následně odliv turistů i západních investic. Protestující si velmi pravděpodobně pohorší a řešit to budou masovou emigrací…

Ale proč do Evropy a ne např. do Íránu???

A co na to Evropa?

Z historie víme, kolik velkých kultur v minulosti dokázali zničit „barbarové.“ Hrozí nám něco podobného při obrovské muslimské porodnosti?

Jsou pro Evropu přínosem divocí muslimští mladíci zapalující auta ve francouzských městech, muslimské zákony legalizující vraždy ze cti a k tomu všemu duchovní vyzývající k šíření Islámu po celém světě?

http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz/c/179141/Proc-Arabove-neprchaji-do-Iranu-ale-do-Evropy.html