Islamizace ČR - jsme na startu, nezaspěme.
Autor: Valentin Kusák | Publikováno: 14.01.2011 | Rubrika: Kulturní válka
Ilustrace
Winston Churchil v roce 1942 řekl : " Neustupujme, neustupujme, neustupujme. Ani v maličkostech nebo velkých věcech. Neustupujme agresi, ustupme jen cti a dobrému mravu". Ptám se, do jaké míry si vezmou tohoto vrcholového státníka a politika za vzor naši politici??

 

Stojíme na startovní čáře velmi důležitého závodu za zachování demokracie, svobody a křestansko židovskou kultury  v České republice. Stojíme na začátku závodu, který se nazývá boj s islamizací. Nedopustme, abychom v ČR udělali stejné chyby jako politické strany dělaly ve Francii, Německu, VB, Rakousku, Nizozemsku ale i Švédsku a Norsku a dalších od 60tých let minulého století. V roce 2010, po padesáti letech od roku 1960, začínají politici v mnou jmenovaných zemích upozorňovat na nebezpečí islamizace. Česká republika nesmí být za pár desítek let tam, kam se dostaly západní země od roku 1960.

Winston Churchil v roce 1942 řekl : " Neustupujme, neustupujme, neustupujme. Ani v maličkostech nebo velkých věcech. Neustupujme agresi, ustupme jen cti a dobrému mravu". Ptám se, do jaké míry si vezmou tohoto vrcholového státníka a politika za vzor naši politici??

 

Německý autor Thilo Sarrazin ve své knize islám kritizuje jako zdroj násilí a obviňuje islámské imigranty z toho, že se nechtějí integrovat. Sarrazin říká : „Žádné jiné náboženství v Evropě nemá takové požadavky, a žádná jiná imigrantská skupina nezávisí tolik na sociálním systému, a žádná není tak spojena s kriminalitou“,

V tradičních západoevropských zemích praktikovali po desetiletí vstřícnou imigrační politiku a nyní přitvrzují. V benevolenci pokračuje nyní i celá EU. Před dvěma roky se objevil tzv.  EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership) známý též jako „barcelonský proces“. Zahrnul v sobě doplnění obyvatel EU metodou přesídlování. Tato úmluva znamená, že do roku 2050 přijde do 27 zemí EU celkem 56 až 80 miliónů imigrantů, převážně muslimů. K této číslici dospěl statistický úřad  Eurostat. Pokud porovnám současný počet obyvatel v 27 zemích EU, vezmu v úvahu cca 10 miliónů lidí v ČR a postavím k tomu jen 56 miliónů muslimů, vyjde mi následující. Při rovnoměrném rozvržení muslimů mezi země EU by na ČR připadly v roce 2050 cca 1,5 miliónu muslimů. A s rovnoměrným rozvržením muslimů mezi státy EU se počítá/schváleno/nařízeno. ČR nebude mít právo se odvolat a nebude mít ani právo veta. Určitá vyjímka nyní je zanedbatelná. Víme, jak se po půl roce po úřijetí   UE hlasuje o změnách základních dokumentů. V tomto světle vyjímka pro ČR nemusí nic znamenat a nelze na ni spoléhat ani do roku 2017.

V roce 2008 Muhamar Kaddáfí, představitel oficiálně uznané teroristické země Libye v této souvislosti prohlásil „ nepotřebujeme atentátníky. Stačí, když do Evropy dostaneme 50 miliónů muslimů a Evropa bude za pár desítek let muslimská“.

Podle studie americké Brookings Institution muslimská porodnost trojnásobně přesahuje porodnost nemuslimských Evropanů, a tak do roku 2015 muslimské společenství rozroste na dvojnásobek, zatímco nemuslimská komunita se o 3 a půl procenta smrskne. Podle jiné americké studie v roce 2050 bude muslimského vyznání asi pětina Evropanů, a nebo i polovina, zejména stane-li se členem EU Turecko.

Zároveň platí, že evropské odmítnutí židovsko-křesťanského vidění světa podporuje narůstání časované demografické bomby