Důvěrná zpráva: Paroubek v noci seká
Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 23.08.2010 | Rubrika: Rozhovor
Ilustrace
Mimochodem, tato příhoda mi připomíná onen dávný vtip, jak děda seče louku. Jede okolo vládní delegace. Zastaví a nařídí, aby dědovi na opasek přidělali hrábě, že bude hnedle i pohrabovat a zvýší produktivitu. Když se vracejí, děda zahodí kosu i hrábě a prchá do lesa. Ochrankou je dostižen a na otázku proč prchá, povídá. Já vás znám. Vy mi na bimbasa přiděláte baterku a budu dělat i na noční.

 

Musím upozornit všechny senzacechtivé, že se nejedná o činnost pro kterou máme v hantecu i jiná synonyma, ale činnost mnohem prozaičtější. Jak sdělila onanovým médiím(*1) paní Petra jinak též známá jako milovnice sexy mozku: "Trávu stříhá skoro pořád a o kytičky se také hodně stará. Pamatuji si, že tady kolikrát běhal se sekačkou a baterkou v ruce, když přijel v noci a zdálo se mu, že tráva potřebuje ostříhat".

Inu, já už po pozdním návratu domů dělal všelicos. Ale takovou hovadinu, jako sekat zahradu s baterkou mne ještě nenapadlo. Možná to bude tím, že nemám sexy mozek, nebo proto, že kdybych v noci začal sekat zahradu, dočkal bych se od sousedů jadrného poděkování.

Mimochodem, tato příhoda mi připomíná onen dávný vtip, jak děda seče louku. Jede okolo vládní delegace. Zastaví a  nařídí, aby dědovi na opasek přidělali hrábě, že bude hnedle i pohrabovat a zvýší produktivitu. Když se vracejí, děda zahodí kosu i hrábě a prchá do lesa. Ochrankou je dostižen a na otázku proč prchá, povídá. Já vás znám. Vy mi na bimbasa přiděláte baterku a budu dělat i na noční.

A tak mne napadlo, když v rukách máte sekačku, kdepak asi máte tu baterku. Že by jak říkal ten děda? Ale možná jde pan Jiří s dobou a používá čelovku.

Korunu tomu nasadila paní Petra když následně prohlásila, že má pro Jirkovy noční choutky na sekačku pochopení.

Jenom jeden háček to má. Pan Jiří si na rozdíl od nás obyčejných lidí na noční sekačku bere baterku.

*1 (Onanová media vymyslel  král všech televizních diskuzí Václav Moravec když se ptal pana Jiřího: "co říkáte na ona nová media")