Ubohost bigamisty Ratha
Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 17.08.2010 | Rubrika: Politika
Ilustrace
Avšak Rathův výrok typu "mužný smích pana Bárty", jímž se posmívá jistému handicapu v tónině hlasu kolegy poslance je od lékaře ubohostí nejhoršího zrna. Každý čtenář mých blogů ví, že takový pan Paroubek není mým šálkem kávy. Ovšem projev pana Paroubka, jakkoliv s ním nesouhlasím, byl veden na úrovni opozičního politika cupujícího vládní prohlášení co se do něj vešlo. A i když pan Paroubek umí také zarýpat, takové ubohosti jako se dopustil pan Rath si však odpustil.

 

Tak jsem chtěl dát blog až v pondělí a ještě k tomu na jiné téma, ale tohle se nedá přejít. Masochistické sledování přímého přenosu parlamentu jsem ukončil ještě před vystoupením pana doktora Ratha. Ovšem mediální dopad tohoto vystoupení včetně blogu samotného aktéra svědčí o tom, že tento narcis si myslí, že sežral všechnu vtipnost světa. O panu ministrovi Bártovi si můžeme myslet co chceme. Tak například jeho podpis sám o sobě je hoden grafologického rozboru.

Avšak Rathův výrok typu "mužný smích pana Bárty", jímž se posmívá jistému handicapu v tónině hlasu kolegy poslance je od lékaře ubohostí nejhoršího zrna. Každý čtenář mých blogů ví, že takový pan Paroubek není mým šálkem kávy. Ovšem projev pana Paroubka, jakkoliv s ním nesouhlasím, byl veden na úrovni opozičního politika cupujícího vládní prohlášení co se do něj vešlo. A i když pan Paroubek umí také zarýpat, takové ubohosti jako se dopustil pan Rath si však odpustil.

Obdivuji pana Bártu, že se povznesl nad tuto ubohost parlamentního kašpárka Ratha. Zdá se, že pan Rath už zapomněl na výchovný lepanec doktora Macka. Myslím, že by zase jeden zasloužil.