Nová levicová strana SOPL: Zrušíme poplatky ve veřejných záchodcích!
Autor: Odjinud | Publikováno: 02.04.2010 | Rubrika: Politika
Ilustrace
Před několika dny byla v Praze založena Strana Obrany Populistické Levice (SOPL). Dnes jsme na adrese www.sopl.cz zprovoznili webové stránky strany. V nejbližších dnech odstartuje předvolební kampaň a setkávání s voliči na mnoha místech naší vlasti. Cílem SOPL je získat ve volbách dostatečný počet hlasu umožňující vstup do parlamentu.

Praha, 1. dubna 2010

SOPL: Bojujeme za zrušení poplatků ve veřejných záchodcích!

Před několika dny byla v Praze založena Strana Obrany Populistické Levice (SOPL). Dnes jsme na adrese www.sopl.cz zprovoznili webové stránky strany. V nejbližších dnech odstartuje předvolební kampaň a setkávání s voliči na mnoha místech naší vlasti. Cílem SOPL je získat ve volbách dostatečný počet hlasu umožňující vstup do parlamentu.

Strana obrany populistické levice (SOPL) vznikla jako alternativa k levicovým politickým stranám ČSSD, KSČM a KDU-ČSL. Jmenované politické subjekty pracují velmi dobře, a proto bychom je rádi podpořili. Hlavním impulsem vzniku SOPL je však necitlivý postoj pravice vůči sociálně slabším skupinám. „Jsme pobouřeni chováním pravice, která hodlá zaplatit státní dluh z peněz, které vezme mladým rodinám, důchodcům a lidem s nízkými platy“, říká předseda SOPL Václav Karpíšek.

Právě dnes, 1. dubna 2010. byl spouštěn na adrese www.sopl.cz portál naší mladé politické strany. Naši budoucí voliči se zde mají možnost seznámit s představiteli SOPL a programem strany. Brzy také spustíme naši předvolební kampaň. „Kampaň jsme svěřili venezuelským odborníkům, kteří se podíleli před lety na úspěchu prezidenta Huga Cháveze. Budeme objíždět nejzapadlejší vesnice setkávat se s prostými lidmi. Agitace proběhne také  prostřednictvím letáků.“, nechává nahlédnout do příprav na volby volební manažer SOPL Karel Mazač.

Volební program strany se skládá z několika hlavních pilířů. Můžeme nabídnout dostatek expertů specializujících se na ekonomiku, ekologii atd. Ve všech těchto sférách nabízíme neotřelá řešení, která pomohou nastartovat cestu k sociálnímu státu.

Bojujeme za zrušení poplatků ve veřejných záchodcích, tak zní hlavní volební slogan strany pro květnové volby.  „Věříme, že nám dobře nastavená kampaň a především detailně zpracovaný volební program získá dostatek hlasů pro vstup do parlamentu“, plánuje volební manažer Karel Mazač. 

Irena Svolná

Tiskové oddělení SOPL

svolna@sopl.cz