Grebeníček zneužívá mladé „Viktory Čističe“!
Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 17.04.2005 | Rubrika: Politika
Ilustrace
Pokud by Grebeníček přímo podal trestní oznámení na Štetinu, přidal by – vedle reklamy gratis - jeho snahám na významu a prokázal by sám sobě medvědí službu. Lepším řešením je povolat některého z junáckých patolízalů v Komunistickém svazu mládeže.

„Komunistický svaz mládeže (KSM) podá trestní oznámení na Jaromíra Štětinu, který je podepsaný pod výzvou Zrušme komunisty,“ uvádí se ve zprávě, již před pár dny zveřejnil server iDNES.

Krok pan Štětiny by byl jistě mnohem více vítaný tak před patnácti lety, avšak tím se zabývat nebudeme. Daleko zajímavějším úkazem je činnost mladých komunistů z KSM. Ti jsou patrně finančně napojeni na svoji matku, Grebeníčkovu KSČM.

Rudá družina KSČM pak může využívat mladé fanatiky jako své „Viktory Čističe“. Komunistický svaz mládeže pak v takovém případě jednoduše pere za „staré komunisty“ špinavé prádlo, do něhož se adeptům na přítomnost v příští české vládě příliš nechce.

Pokud by Grebeníček přímo vznesl trestní oznámení na Štetinu, přidal by – vedle reklamy gratis - jeho snahám na významu a prokázal by sám sobě medvědí službu. Lepším řešením je povolat některého z junáckých patolízalů v Komunistickém svazu mládeže. Ten, motivován vidinou levných parlamentních chlebíčků se šunkou, jež bude přikusovat v narudlém poslaneckém kvádru, učiní pro svého šéfa téměř cokoliv – třeba agresivně vyrukuje s baseballovou pálkou na pokojně demonstrující antikomunisty – jako 17. listopadu 2004 –, nebo podá trestní oznámení na Grebeníčkovým „politbyrem“ zvolenou osobu.

Komunisté mají vůbec stranický „marketing“ vyřešený nejlépe ze všech stran – a to jim přináší voličské body. Vedle mládežnické úderky mají k dispozici své vlastní partajní noviny, proslýchá se, že hodlají spustit stranickou rozhlasovou stanici a v jejich rozsáhlém paláci v ulici Politických vězňů sídlí, alespoň dle našich informací, i agentura, jež zajišťuje (začínajícím) novinářům press karty. Komunisté vědí proč…

KSČM prostě využívá demokratických poměrů v zemi paradoxně lépe než standardní demokratické strany. To stojí za zamyšlení – je to jeden z nepřehlédnutelných důvodů, proč je Grebeníček a spol. každým rokem blíže Strakově akademii.