Šárka Grossová pláče: „Stando, co teď s námi bude?“
Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 13.04.2005 | Rubrika: HotNews
Ilustrace
Gross ustál tvrdou kampaň, ve chvílích nejhorších rozcupoval rivala Škromacha i se Zemanem v zádech. Řvoucího a upoceného Kalouska nakonec strčil do kapsy také a ještě možná vypluje na světlo světa nová aféra – opět „bytová“, ale tentokrát právě s křesťanskodemokratickým lídrem v hlavní roli. Gross odklidil do patřičných mezí vnitrostranického soka Sobotku a umlčel opozici.

Stanislav Gross přežil! Ano je to tak. Ačkoliv drkotal při omluvě televizním divákům jak prvňáček při besídce, ačkoliv lhal celé zemi a ačkoliv trapně lavíroval sem a tam, odvolával odvolané a sliboval nesplnitelné, stále tahá za politické nitky.

Gross ustál tvrdou kampaň, ve chvílích nejhorších rozcupoval rivala Škromacha i se Zemanem v zádech. Řvoucího a upoceného Kalouska nakonec strčil do kapsy také a ještě možná vypluje na světlo světa nová aféra – opět „bytová“, ale tentokrát právě s křesťanskodemokratickým lídrem v hlavní roli. Gross odklidil do patřičných mezí vnitrostranického soka Sobotku a umlčel opozici. Navíc se nenechal vmanévrovat do očividné koalice s komunisty a prodal Telecom za osmdesát miliard.

Nyní prostřednictvím svého Kohouta bude vládnout dále, až do definitivního skonu sociální demokracie. Hroší kůže Stanislava Grosse ztloustla během bytové krize o hezkých pár centimetrů. Připočteme-li páně (ex)premiérovo mládí, musíme se ptát: Co z tebe jen bude, Stanislave Grossi? Nerosteš nám pro šibenici?

Už i Šárka Grossová pláče: „Stando, co teď s námi bude?“