Vždyť Česká republika je zemí neomezených možností. Každý tady má šanci zvednout desítky miliónů, co se válejí na ulici. Rychlokvašený právník to jen udělal a hned by na něj někdo chtěl házet špínu. Jak odporné ! Dokonce došlo i na trestní oznámení. Na upřímného Standu, křišťálově čistého koncipienta, věrného manžela, milujícího otce ? Co si vůbec ten drzý oznamovatel myslí ? Co mělo býti výsledkem šetření ?

 

Vždyť přece vše vysvětlil. Hloupý byteček s bazénem na Barandově. Strejda lampasák nastřádal do igelitky, by synovci pomohl. Celý život se živil je kádéčkem z konzervy, strojil se do erárních šatů, spodky pral v kasárnách. Našetřil a daroval. Malinko chybělo, tak si ještě půčil. Vše pro Stáníka, hodného, bystrého a nadějného politika. Mládí vpřed !

 

Milovanou manželku Šárku přece nemůže náš geniální investor také nechat zahálet v bufetu. Stejně jako na nádraží se tady velké peníze netočí. Šup s ní do velkého byznysu voňavek, hodinových penziónů a realit. Najednou vydělává jako manžel, ministerský předseda. A to je co říci. Tak má vypadat správný sociálnědemokratický manželský pár. Z pomocných sil mulitimilonáři ! Vždyť je to všechno tak jednoduché a křišťálově čisté.

 

Stanislav i Šárka na sobě zapracovali. Jen závistivá lůza nechápe jejich úspěch a píše do novin. Že nesedí výdělky a výdaje vzorové rodiny, že se studuje právnická fakulta jaksi mimochodem levou zadní, že se hodně kamarádí s pochybnými existencemi, že se vozí zadky v automobilech stejné značky, co vyhrávají tendry na MV pod vedením mladomanžela ? Jenkotemankote, komu prospívá v tom vrtat ?

 

Podívejte na Kocába. Ožebračil ve fondu Trend statisíce lidí a kandiduje do senátu za Zelené. Ten by prý na kandidátce ČSSD neměl místo. Ještě navíc si prý přidává na popularitě primitivním antikomunismem. Jednotka hlouposti tedy je 1 Kocáb. Tak pravil Jiří Paroubek. Dokonce si postěžoval na blogu aktualne.cz, že mu jeho nadlidsky geniální výtvor nechtěli otisknout v MF Dnes. To už je opravdu národní vzpoura proti socanům ! Nejdřív se naváží do Mgr. Grosse a teď nechtějí nechat publikovat ing. Paroubka. Hamba jim ! Žoldákůkm ODS !

 

Vím však, že ani tento článek samozřejmě nic nezmění. Pořád se najde mnoho a mnoho lidí, kteří povedenému mašinfírovi i velkému manipulátorovi uvěří sebevětší hovadinu tak, jak jsem ji s nadsázkou sepsal v tomto textu. Takže manželé Grossovi se budou spokojeně slunit na Floridě vedle zapáchajících důchodců, geniálně investovat a prodávat kosmetiku, Jiří Paroubek bude nadále sepisovat svoje filipiky proti všem a pomalu šetřit na politický důchod.

 

Jaképak akcie má asi v merku ? Poradí mu dávný kamarád ?

 

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz