Multislavík se rozhodl vstoupit do stavu manželského opravdu po zralé úvaze. Někdo by mohl namítnout, že přemýšlel hodně dlouho, když tak činí ve věku 68 let. Některým by dokonce mohlo vadit, že novomanželka nedosáhla ani poloviny jeho věku. Jiným zase (jak už se stalo včera) fakt, že se svatba konala v Las Vegas. Michael Douglas může Karlu Gottovi jen tiše závidět.

Kdo ví, co božského Káju přimělo strčit hlavu do chomoutu. Možná skutečnost, že paní jeho srdce a teď už jeho paní i na papíře očekává příchod další Karlovy ratolesti. Možná za tím byl daleko prozaičtější fakt, že si Karel Gott uvědomuje svůj věk a nechce své miliony nechat napospas možné dědické válce. Ale buďme přející.

To, že se svatba konala v zahraničí a v utajení je celkem pochopitelná věc. On bude bohatě stačit humbuk po návratu do vlasti. V naší zemi by určitě Karel Gott a Ivana Macháčková - Gottová neměli patřičný klid. Jak už řekl inspektor Ledvina: "To víte, tady se všechno vykecá".

Pokud chtěli mít Gottovi klidnou svatbu bez houfu bulvárních novinářů, udělali dobře. Má-li navíc Karel Gott k Las Vegas citové pouto, tím spíš. Kdo by si nepřál mít svatbu na nějakém pro něj významném místě?

A tak popřejme "Mistru a Markétce" hodně štěstí do společného života. Úspěch božskému Kájovi netřeba přát, má ho dostatek, stejně jako dětí po světě.

Napsáno pro blog.idnes.cz