Grossová: Jedu na nákupy, uhněte z cesty!
Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 04.12.2004 | Rubrika: HotNews
Ilustrace
Grossová přikázala svým osobním strážcům, aby ji v policejní limuzíně(!) zavezli přímo před nákupní centrum na Smíchově. “To auto porušilo několik předpisů během půl minuty. Vjelo do protisměru a málem srazilo chodce na přechodech,” svěřuje se Portálu očitá svědkyně Anna Böhmová. “Ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech,” dodává.

Šok! To tu ještě nebylo! Co si nedovolil Husák ani Brežněv, to nyní předvádí premiérova maželka Šárka Grossová. “Něco takového by neměli dělat, nechám si to vysvětlit,” zachraňuje situaci šéf jejích bodyguardů, Lubomír Kvíčala. Co se stalo?

Grossová přikázala svým osobním strážcům, aby ji v policejní limuzíně(!) zavezli přímo před nákupní centrum na Smíchově. “To auto porušilo několik předpisů během půl minuty. Vjelo do protisměru a málem srazilo chodce na přechodech,” svěřuje se Portálu očitá svědkyně Anna Böhmová. “Ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech,” dodává. “Připomíná mi to chování moskevských narkobaronů v půlce devadesátých let, ti také mohli všechno,” prohlásil další svědek, Oleg, jenž je původem z Ruska.

Zdravý rozum zůstává stát. Šárka Grossová je první českou “paní premiérovou”, jež využívá takto intenzivně stálých služeb bodyguardů a speciální policejní ochrany. Prý za tím stojí blíže nespecifikované riziko, které údajně hrozí celé Grossově rodině.

Navíc jezdí na pouhé předvánoční nákupy v drahých limuzínách, jež patří ministerstvu vnitra a byly zakoupeny z našich daní, zatímco řadoví policisté v otlučených fábiích pronásledují nebezpečné gangstery. Jakto, že to nevadí panu ministru vnitra Bublanovi? Kde je sociálnědemokratická “rovnost”, již socialisté mažou každým volebním rokem voličům jako med kolem huby?

Ale třeba je to jen prachsprostá závist autorky, že nemá na takové “výdobytky”, řeknete si možná… Takže příště u voleb pečlivě zvažujte, kdo je na té správné straně hřiště. Já už mám jasno.