Pan Čuněk, by šel do vlády i s Paroubkem, prý kvůli reformám..
Autor: Petr Koutný | Publikováno: 15.07.2007 | Rubrika: HotNews
Ilustrace
Ono opravdu je pohled na reformu ze strany ODS podobný k reformě ČSSD? Ono opravdu je možné s čistým svědomím pracovat 4 roky na reformách pravicové strany a pak přijít do vlády ČSSD a ty samé reformy rušit?

Jsem tady pro Vás, řeším vaše problémy a kvůli reformám, které zlepší naše zítřky jsem ochoten se obětovat a i když nerad, tak v případě úspěchu ČSSD v příštích volbách, bych vstoupil do vlády pana Paroubka, protože jsme tady pro Vás, naši milí voliči a pro Vás jsme ochotni udělat „ skoro“ vše.


Ne nelekejte se, tohle není volební propaganda, tohle je jen další krásný pohled na předsedu strany, která ačkoliv nenese žádnou politickou odpovědnost za minulé vlády ( ono to vždy pokazila buď ODS nebo ČSSD), ale i přesto že stojí na pokraji pěti procentních volebních preferencích
( které bohužel můžou rozhodnout jestli půjdeme do prava či do leva), tak myslí na účast ve vládě. Ach jo.

Máme to krásně zařízené. Reformy jsou nutností, prý aby ušetřili státní peníze. Ne nelekejte se , nebude se škrtat a zmenšovat státní aparát, bude se zdražovat a intrikovat v rámci REFOREM jak zůstat při korytu. Pro reformy jsme ve vládě ODS a pro reformy budeme i ve vládě ČSSD.

Nějak tak to řekl muž, proti kterému se vede nenáviděná kampaň s vymyšlenými úplatky
( aspoň tak to vidí on) a u kterého se podezřele dlouho protahuje vyšetřování ( aspoň tak to vidím já), ale co je důležité, je očividné pokrytectví a neuvěřitelná naivita, že volič je hloupý a hluchý.

Ono opravdu je pohled na reformu ze strany ODS podobný k reformě ČSSD? Ono opravdu je možné s čistým svědomím pracovat 4 roky na reformách pravicové strany a pak přijít do vlády ČSSD a ty samé reformy rušit?

Ono je opravdu čestné 4 roky hlasovat v parlamentu v duchu podpory ODS a proti ČSSD a po volbách naopak?

Můžu přehlídnout podezřelé věci v kauze „ Čuněk a úplatek“, být u moci taky bych si pomáhal jak by to šlo, ale nemůžu přehlédnout vyčuranost páchnoucí zradou na voliči, kterou nám servíruje KDUČSL už pěkně dlouho, a jak lze vidět a slyšet z úst jejího předsedy:

Oni v tom nemíní přestat.
 
Převzato z blogu iDnes.