Bude Jiří Paroubek sexuální symbol našeho desetiletí?
Autor: Marek Prokop | Publikováno: 11.07.2007 | Rubrika: Ostatní
Ilustrace
Jen mne trochu mrzí, že jsme neměli možnost poznat JP za mlada, když v slušivé modré košili burcoval ostatní k větší aktivitě a mohutnějšímu plnění odkazu Vítězného Únoru. Protože ruku na srdce, udělali toho dost, aby se mohli podívat bustě Gottwalda alespoň na heslo, neřkuli do očí?

Tak tu máme po Marilyn Monroe, Pamele Anderson a Angelině Jolie nový sexuální symbol. A je to, a tady bych neváhal použít slovo sexbombu. Světe div se je z Čech a je to dokonce muž. Ano je to Jiří Paroubek. To o čem marně sní Marešové, Sagvanové a jiní se povedlo nenápadnému chlapci z jedné malé buňky SSM v Praze.

Jirku všichni dobře známe, no možná až na paní Z., ale přesto mě překvapilo s jakou elegancí a nenápadností se na tuto pozici idolu Jíří dostal. Jen mne trochu mrzí, že jsme neměli možnost poznat JP za mlada, když v slušivé modré košili burcoval ostatní k větší aktivitě a mohutnějšímu plnění odkazu Vítězného Únoru. Protože ruku na srdce, udělali toho dost, aby se mohli podívat bustě Gottwalda alespoň na heslo, neřkuli do očí? Být tenkrát kamery a mobily rozšířené jako teď mohli jsme v Oxfordském slovníku a hesla Calocaghatia zřít pana Paroubka. Toto spojení Svatopluka Beneše a Romana Šebrleho muselo působit na ženy jako z reklamy na AXE.

To, že Jiří Paroubek je sexy, a to díky mozku je pro Čechy a hlavně Češky skvělá vizitka. Nejsme tak povrchní jako Američané(ky) nebo Francouzi(ky), aby dávali jen na fyzično. U nás je předností duševno, a to co má chlap v hlavě a ne na kontě nebo postavě. No asi pocházím z Německa, ale nemůžu se zbavit dojmu, že Jirka dopadne jako Poulíček nebo Howard Marshall II (to je ten co měl o 65 let mladší striptérku). Zkrátka pár Klement a Marta vystřídá Káťa a Škubánek.

 
napsáno pro blog iDnes.cz