Výměna manželek tentokráte u Paroubků
Autor: Jan Šťastný | Publikováno: 02.07.2007 | Rubrika: Politika
Ilustrace
Krom Mirka Topolánka, o tom právě v těchto dnech znovu přesvědčil i Jiří Paroubek, který se, po stranicky neetickém nátlaku, nakonec obětavě rozhodl, už nadále nekonzumovat své dosavadní funkční a plodné manželství.

Zatímco profese politiků je už nějakou dobu soustavně vysmívaná a veřejností vnímána až na úrovni toho nejstaršího řemesla - prostituce, mnozí z politických protagonistů s takovou nelichotivou pověstí statečně bojují a na oltář strany, politického úspěchu dokáží obětovat praktické vše - včetně svých osvědčených manželek…

Krom Mirka Topolánka, o tom právě v těchto dnech znovu přesvědčil i Jiří Paroubek, který se, po stranicky neetickém nátlaku, nakonec obětavě rozhodl, už nadále nekonzumovat své dosavadní funkční a plodné manželství.

Přestože je doposud loňská volební porážka ČSSD oficiálně připisována na vrub nepřátelsky naladěným médiím, zákeřným piklům ODS a osobně ppl.Kubicemu, v trezoru Lidového domu už měsíce leží tajný materiál agentury SSM, který vypovídá o něčem jiném. Doposud utajovaným hloubkovým průzkumem bylo údajně zjištěno, že výsledky loňských voleb významným způsobem ovlivnilo zejména podivínské chování manželky předsedy Paroubka. Podle oslovených 1 666 respondentů na celých 6, 661 % voličů totiž mimořádně negativně působil neatraktivní zjev, výstřední gesta a mnohé kontroverzní výroky paní Zuzany. Vrcholem, naprostou pohromou pro volební výsledek ČSSD podle zmíněného výzkumu potom bylo to známé extempore s vystavováním trenýrek pana expremiéra.

S ohledem na nepřehlédnutelnou erozi ODS a vlastně celé současné vládní koalice, se na pořad dne znovu reálně vrací možnost předčasných voleb. Z dobře informovaných zdrojů prosakuje, že UVV ČSSD proto při projednávání této alternativy uložil Jiřímu Paroubkovi stranický úkol - Výměnu manželek a na místo jeho nové životní družky, po bojovém hlasování, nominoval atraktivní, politicky prověřenou blondýnu s perfektní znalostí cizích jazyků. Podle fotografii, i kdyby se občanští demokraté do nových voleb ještě nějakým zázrakem přece jenom vzpamatovali, s tou novou akvizicí sociálních demokratů - Petrou Kováčovou se ty případné mimořádné volby prostě prohrát nedají……