Když čtu všechna ta moudra českých i zahraničních "expertů", že se chová Donald Trump jako vzteklé dítě...
Autor: Josef Provazník | Publikováno: 08.11.2020 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
A po tom všem budou tihle drzouni bez paměti a špetky soudnosti chytračit a otevírat si svá nevymácháná ústa. Totální fraška.

Když čtu všechna ta moudra českých i zahraničních "expertů", že se chová Donald Trump jako vzteklé dítě. Že není schopen uznat svou porážku. Že je jeho jednání nezodpověděné, nebezpečné a ohrožující Ameriku, tak....

Tak se mi vybavuje "dospělé a zodpovědné" jednání Demokratů v čele s Clintonovou. Celé čtyři roky demokrati nebyli schopni uznat svou porážku. Vznášeli fantaskní obvinění a kňourali, že Trump vlastně není prezidentem, protože vítězství mu přece zajistil Putin.

Celé čtyři roky Trumpa lživě obviňovali ze spojenectví s Putinem a snižovali tak autoritu jeho i celé země v očích všech zahraničních partnerů. Celé čtyři roky proti němu vedla média s podporou Demokratů a všech politických neziskovek otevřenou válku.

Poslední týdny a měsíce nečinně přihlíželi tomu, jak Ameriku týrají bandy tzv. aktivistů Black Lives Matter. Nikdo z demokratů proti tomu nic nenamítal. Naopak těm lumpům, co rozbíjeli výlohy a napadali ostatní, ještě nadbíhali. Protože šlo o jejich voliče.

A po tom všem budou tihle drzouni bez paměti a špetky soudnosti chytračit a otevírat si svá nevymácháná ústa.

Totální fraška.