Čeká nás sexmise?!
Autor: Helena Sasová | Publikováno: 03.07.2019 | Rubrika: Ostatní
Ilustrace
Tomuto světu vždycky vládly ženy. Ať už to byly velké panovnice, manželky nebo metresy. Ale vždycky to byly ženy.

Tomuto světu vždycky vládly ženy. Ať už to byly velké panovnice, manželky nebo metresy. Ale vždycky to byly ženy.

Ženy totiž mají něco, co muži chtějí, potřebují a jsou ochotni za to mnohé nabídnout. A za jakých podmínek to dostanou, je věcí žen. Takto fungoval svět ještě do nedávna. A fungoval dobře. Ano, jistě se našly nespokojené ženy a na druhé straně i nespokojení muži. Ale tak je to vždycky.

V posledních letech ale do takto, více přírodou nežli lidmi, nastaveného systému zasáhly feministky a různé aktivistky. A výsledek: zženštilí a zmatení muži, kteří často o ženy vůbec nejeví zájem, popř. se ho projevit bojí, ukřivděné a zmatené ženy, které nechápou, proč o ně muži nejeví zájem, velké množství žen středního věku bez partnera toužící po dítěti a matky samoživitelky dožadující se státu, aby se o ně postaral.

Snahy feministek zakořenit v lidech myšlenku, že muži a ženy jsou stejní, jsou poměrně úspěšné a k těmto myšlenkám se, bohužel, přidávají další. Velkým tématem je např. tzv. slaďování profesního a rodinného života. Navzdory velké agresivitě feministek je stále mnoho žen (já osobně zastávám názor, že je jich většina), které touží po tom, po čem toužily ženy vždycky: mít muže, který je bude milovat, a děti, které budou společně vychovávat. Tedy touží po klasické rodině. Jenže tady začíná problém dnešního světa, tak silně negativně ovlivněný feminismem.

Už samotné namlouvání je dneska často zcela převrácené naruby. Muž je lovec a chce si svou kořist ulovit. A ať se to feministkám líbí nebo ne, chce. Pokud se ženy začnou na základě rad různých „kouček“ mužům vnucovat, dají se muži na útěk. Takže rady typu „pokud se vám kluk líbí, pozvěte ho na rande, to už je dneska běžné“, nejsou rady, jak získat milujícího manžela a s ním rodinu, ale je to cesta k osamocenému životu a tleskání návrhům na umělé oplodňování samotných žen hrazeného, samozřejmě, z peněz daňových poplatníků.

Pak je tady další úlet feministek, a to je jejich snaha vnutit mužům, jaké ženy se jim mají líbit a jaké ženy mají milovat. Muži jsou různí a mají různý vkus. Co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. Ale jsou určitá pravidla, která platí většinově. A tak se těžko bude racionálně myslící člověk pozastavovat nad tím, že obézní žena nemá partnera. Nebo pokud ho, z dob své štíhlosti, má, tak ji zanedbává, popř. jí zahýbá. Obézních žen přibývá a mnohé se s tím smířily. Stávají se z nich často zapšklé feministky, které jsou pohoršeny nad tím, že se mužům nelíbí. Přece za to nemůžou, že ztloustly po dětech, na sport nemají kvůli dětem čas a na vyváženou stravu také ne. Jenže oko muže (a nejen to) se na příčiny neptá. Pokud ho žena nepřitahuje, těžko se o ní bude zajímat, dobývat ji a toužit po tom, aby ji směl udělat šťastnou. A nic na tom nezmění brožurky, semináře, či videa aktivistek, v nichž se snaží ženy se zanedbaným zevnějškem obhajovat a na nezdárné muže ukazovat prstem. A nic na tom nezmění ani přejmenování obézních žen na boubelky. A nic na tom nezmění ani to, že se budou v módních časopisech a na billbordech stále více objevovat obézní modelky ve snaze vnutit světu myšlenku, že obézní žena je něco běžného, co mají muži přijmout a obdivovat. A to vůbec nemluvím o velkém množství mladých žen, které žádné děti ani náročnou domácnost nemají a jejich obezita je zpravidla jen produktem lenosti, lhostejnosti a vzdoru. Když to pak vylepší nějakou tou odpudivou kreací na hlavě, své obézní tělo obléknou do elasťáků, břicho, větší nežli prsa, vystrčí z trička na ulici mezi lidi, není divu, že jim zbývá dost času na různé feministické aktivity typu Me Too apod. A i když se nějakého sexuálního obtěžování zpravidla nemusí obávat, brojí proti mužům a jejich přirozené sexuální touze.

Muži jsou úžasní tvorové. Celou věčnost o nás ženy bojovali, ochraňovali nás, nasazovali pro nás životy a často až za hranicemi svých možností hledali způsoby, jak nás udělat šťastnými. V současné době se situace ale povážlivě mění. Muži ztrácejí k ženám úctu, nechce se jim o ženy bojovat a začínají si zvykat, že nedostávají od žen, co potřebují. A ženy tím ztrácejí tu jedinečnou možnost vládnout světu.

Pokud feministky vybojují všechno, o co usilují, ztratíme muže úplně.