Čaputová prolomila bariéru mlčení a prozradila, čím vším ji Zeman šokoval. Exkluzivně pro tiskovou agenturu Fejk ňůs
Autor: Tisková agentura Fejk ňůs | Publikováno: 28.06.2019 | Rubrika: Humor
Ilustrace
U Tří ocásků, (fň!) - Naši kolegové ze slušného serveru Forum24 Pavla Šafra v přiloženém titulku zcela správně napsali, že slovenská prezidentka byla ze setkání se Zemanem šokována. Své několikadenní mlčení prolomila až v exkluzivním rozhovoru s redaktorkou tiskové agentury Fejk ňůs Anjou Al-Shaabatovou v brněnské kavárně U Tří ocásků.

U Tří ocásků, (fň!) - Naši kolegové ze slušného serveru Forum24 Pavla Šafra v přiloženém titulku zcela správně napsali, že slovenská prezidentka byla ze setkání se Zemanem šokována. Své několikadenní mlčení prolomila až v exkluzivním rozhovoru s redaktorkou tiskové agentury Fejk ňůs Anjou Al-Shaabatovou v brněnské kavárně U Tří ocásků. „Ještě stále se celá třesu a nebýt důvěryhodnosti vaší agentury, mlčela bych dál,“ sdělila celá roztřesená Čaputová. Podle jejich slov nikdy nic podobného nezažila a zažít nechce. „Hned na začátku mě Zeman pozdravil rusky a plácl mě po zadnici, až se celá roztřásla jako sulc,“ třese se při tom vyprávění paní prezidentka jako ruské vejce.

 

 

Po objednání ruského vejce a vypití čtyř vodek se paní Čaputová uklidnila a povídání s naší reportérkou mohlo pokračovat. „Potom jsme si sedli a on si zapálil ruské cigarety s obrázkem Putina. Páchly jako zpocené nohy ruských mužiků a kyselé zelí dohromady. Najednou mi začal vykládat o výhodách, kdyby se naše země spojily a staly se ruskou gubernií. Naprosto nepokrytě. Navíc se u toho jízlivě usmíval a díval se mi do výstřihu, který se z toho třásl jako sulc a ruské vejce dohromady. Vůbec nerespektoval, že jsem především myslící lidská bytost a až teprve pak vnadná a žádostivá žena, která se nezříká žádných světských radovánek,“ ukápla Čaputové další slza do rozjedeného ruského vejce.

Po vypití dalších tří vodek rozhovor pokračoval svým tempem. „Poté začal být prezident Zeman dotěrný a ptal se mě, jestli bych si nechtěla dát ruské vejce za výstřih. Smál se u toho jako mužik a dál mi dýchal do tváře ruské cigarety, ze kterých jsem cítila zápach vařeného kyselého zelí a zpocené nohy mužiků. S jedním jsem kdysi dávno chodila, když jsem jako dospívající dívka byla v pionýrském táboře Artěk, takže ten zápach opravdu znám,“ svěřuje se slovenská prezidentka naší trpělivě naslouchající reportérce Anje Al-Shaabatové. Po vypití dalších dvou vodek a jednom pivu se rozhovor nachýlil ke svému závěru. „A hlavně je Zeman humpolácký ochlasta. Pije jako ruský mužik, který si právě vaří kyselé zelí,“ pronesla z posledních sil Čaputová a usnula za stolem.