Slušnější část národa je pobouřena. Kvůli hrubému zneuctění slabé ženy
Autor: Tisková agentura Fejk ňůs | Publikováno: 22.06.2019 | Rubrika: Humor
Ilustrace
Praha, (fň!) - Příznivci hnutí SPD opět ukázali, že jsou mnohem nebezpečnější, bezcitnější a záludnější než islámští radikálové. V diskuzi na facebookovém profilu Tomia Okamury se vrhli na nebohou redaktorku Českého rozhlasu a hrubě ji zneuctili.

Praha, (fň!) - Příznivci hnutí SPD opět ukázali, že jsou mnohem nebezpečnější, bezcitnější a záludnější než islámští radikálové. V diskuzi na facebookovém profilu Tomia Okamury se vrhli na nebohou redaktorku Českého rozhlasu a hrubě ji zneuctili. „Něco takového jsem ještě neviděl. Ona to přitom všechno myslela moc dobře, ale ti lidé se chovali jako zvířata,“ referuje naše reportérka Anja Al-Shaabatová, která byla v diskuzi rovněž přítomná. Nejvíce zděšen je ministr vnitra Jan Hamáček. „Příznivci SPD jsou zvířata. Nařídím, aby jim bylo odebráno občanství,“ slibuje v slzách se topící šéf ČSSD.

Dnes ráno se setkala Národní bezpečnostní rada státu, kde zasedají zástupci BIS, Ministerstva vnitra, Člověka v tísni, think-tanku Evropské hodnoty a Unie transsexuálních mořských krav se třetím pohlavím. „Situace je opravdu vážná. Pokud to nezastavíme teď hned, může se stát obětí zvrhlých příznivců SPD sestra, matka, manželka či dcera kohokoli z nás,“ varuje v slzách se topící šéf Člověka v tísni Šimon Pánek, který nemá sestru, manželku ani dceru a nevlastní matka se k němu nehlásí.

Slušní občané ČR z řad genderových auditorů, dotačních expertů a profesionálních aktivistů vyšli do ulic a požadují pro útočníky trest nejvyšší. „Moje dcera je stará stejně jako ta paní redaktorka. Co když se příště stane terčem nenávistí příznivců SPD právě ona? To nemohu připustit. Proto jsem tady a volám po stažení z kůže všech lidí, co mají něco společného s SPD,“ sdělil naší reportérce Al-Shaabatové pan Hans Hamaczek, který je nevlastním bratrancem Jana Hamáčka přes sudetské koleno z matčiny strany.