Podmínky pro vstup do restaurace se zpřísní. Rozhodl o tom Ústavní soud
Autor: Tisková agentura Fejk ňůs | Publikováno: 03.05.2019 | Rubrika: Humor
Ilustrace
Ústavní soud pod bývalým komunistou Pavel Rychetským zavádí nová pravidla pro vstup do restauračních zařízení. Od 1. června bude nutné před vstupem do každé hospody/restaurace/kavárny vyplnit a podepsat dotazník. „Dotazník bude zahrnovat otázky, které se týkají vztahu návštěvníka daného stravovacího zařízení k právům transsexuálních mořských krav se třetím pohlavím.

Ústavní soud pod bývalým komunistou Pavel Rychetským zavádí nová pravidla pro vstup do restauračních zařízení. Od 1. června bude nutné před vstupem do každé hospody/restaurace/kavárny vyplnit a podepsat dotazník. „Dotazník bude zahrnovat otázky, které se týkají vztahu návštěvníka daného stravovacího zařízení k právům transsexuálních mořských krav se třetím pohlavím. Pokud se ukáže, že práva neuznává, nemusí být vpuštěn dovnitř,“ konstatoval předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, který byl několik let členem KSČ.

Asociace Restaurace a zařízení (RaJ), v jejímž čele stojí někdejší majitel nejvíc sexy mozku, rozhodnutí Ústavního soudu vítá s nadšením. „Ve dnešní době není možné považovat hospody jen za prostor, kde se nažerete a nachlastáte. Hospody a restaurace mají také výchovný a vzdělávací charakter. Pokud někdo neuznává práva transsexuálních mořských krav, nemá nárok dostat nažrat. To ať se jede nažrat někam do zaostalého Ruska, kde nikomu na právech transsexuálních mořských krav se třetím pohlaví nezáleží,“ konstatoval distingovaný místopředseda RaJ Viktor Hrubý.

Formuláře budou vytištěny na náklady Jaromíra Jágra, který byl před pár dny vypovězen z České republiky za svoji cestu do Číny. Po zrychleném řízení Ústavního soudu, v jehož čele stojí bývalý člen KSČ Pavel Rychetský, již byl zabaven veškerý Jágrův majetek. „Sloužíme lidu,“ poznamenal k tomu Rychetský, který byl několik let členem KSČ. I podle ombudsmanky Šabatové odmítnout někoho, kdo neuznává práva transsexuálních mořských krav, lze. „Proč by ne? Stejně jako je možné nevpustit kamkoli bílého heterosexuálního muže,“ vysvětlila adoptivní maminka Barbory Škrlové a nevlastní sestra Jakuba Patočky z muslimské strany.