V pondělí se slavil Mezinárodní den slušných homosexuálních pracujících Romů. Oslav se zúčastnili Mirek, Mirka i Bláznivý Petříček
Autor: Tisková agentura Fejk ňůs | Publikováno: 10.04.2019 | Rubrika: Humor
Ilustrace
Po celé České republice se včera slavil Mezinárodní den slušných homosexuálních pracujících Romů, který patři společně s Mezinárodním dnem slušných homosexuálních neradikálních muslimů ke dvěma nejvýznamnějším státním svátkům naší země.

Po celé České republice se včera slavil Mezinárodní den slušných homosexuálních pracujících Romů, který patři společně s Mezinárodním dnem slušných homosexuálních neradikálních muslimů ke dvěma nejvýznamnějším státním svátkům naší země. Na budově Ministerstva zahraničí tak zavlála vlajka slušných homosexuálních pracujících Romů. Na růžovém pozadí vlajky jsou vyobrazeny dva pevné růžové chlapské zadečky v montérkách, které se k sobě pevně tisknou. Vlajku vytvořil populární zpěvák Radek Banga. „Chtěl jsem ukázat, že neumím jen sprosťárny zpívat, ale, že je umím i namalovat,“ uvedl Banga.

Do ulic českých a moravských měst vyšlo mnoho slušných homosexuálních Romů a několik homosexuálních pracujících Gadžů. „Další důkaz o tom, jak se Romové a neromové krásně doplňují,“ konstatoval šéf Člověka v tísni Šimon Pánek ve slušivých montérkách, který se svoji zadnicí snaživě tiskl k zadnici zakladatele programu Jeden svět na školách Karla Strachoty, jehož třináctiletá dcera chodila sedm let s dvaadvacetiletým youtuberem Ondřejem Vlčkem.

Slušní homosexuální Romové a pracující homosexuální Gadžové nesli nad hlavami transparenty, na kterých se vyhraňovali proti oběma Klausům, Putinovi, tradiční rodině a Židům (kromě Sorose). Oslav Mezinárodního dne slušných homosexuálních pracujících Romů se zúčastnilo několik politiků. Mezi jinými Miroslav Kalousek (TOP 09), Miroslava Němcová (ODS) a ministr zahraničí Petříček (ANO), jehož resort celou akci zastřešoval. „Cítím se být slušným homosexuálním pracujícím Romem. Protože vyznávám evropské hodnoty,“ řekl Bláznivý Petříček.