Zpěvák Elton John a někdejší pražský imám Shedaheh dostanou na vychování dítě Meghan a prince Harryho. Mají z něj udělat slušného a tolerantního homosexuálního muslima
Autor: Tisková agentura Fejk ňůs | Publikováno: 02.04.2019 | Rubrika: Humor
Ilustrace
Feministka, veganka a pohanka Meghan nejprve uvažovala, že bude své dítě s princem Harry vychovávat genderově fluidní. To znamená, že by se neidentifikovalo ani jako děvče ani jako chlapec. Nakonec ale po poradě s transsexuálním synem basketbalisty Magica Johnsona, lesbické dcery zpěvačky Cher a jejího homosexuálního syna usoudila, že bude vhodné, aby se narozené dítě identifikovalo jako muslimský homosexuál.

Feministka, veganka a pohanka Meghan nejprve uvažovala, že bude své dítě s princem Harry vychovávat genderově fluidní. To znamená, že by se neidentifikovalo ani jako děvče ani jako chlapec. Nakonec ale po poradě s transsexuálním synem basketbalisty Magica Johnsona, lesbické dcery zpěvačky Cher a jejího homosexuálního syna usoudila, že bude vhodné, aby se narozené dítě identifikovalo jako muslimský homosexuál. „Je vědecky dokázáno, že muslimští homosexuálové jsou chytřejší, slušnější a tolerantnější,“ uvedla v oficiální tiskové zprávě z bio eko a fair trade papíru Meghan.

Jelikož si je Meghan vědoma jistých omezení heterosexuálního páru, povolala na výchovu princátka odborníky na slovo vzaté. „Dítě nám bude vychovávat Elton John společně se Samerem Shehadehem, který je stíhán českou policií pro podezření z přípravy teroristického útoku. Budeme tak mít jistotu, že z naší ratolesti vyroste úžasný muslimský homosexuál. Trestní stíhání dřívějšího pražského imáma nám nevadí. Zap.dění afrofobní Češi jsou islamofobové a jistě to na něj nějak navlíkli. Východoevropanům se nedá věřit. Jsou bílí jako stěna,“ sdělila s neskrývaným opovržením pravnučka Kunta-Kinteho.

Tentokrát jsem na místo po delší době vyslali reportérku Anju Al-Shaabatovou. „Jsem nadšená, že britská královská rodina se na teroristu Shehadeha nedívá skrze prsty a svěřila mu tak důstojnou roli. Meghan si již podle deníku Daily Mail nechala udělat ženskou obřízku, aby se u nich muslimský terorista cítil jako doma. „O tom ani nemusíme mluvit. Byla to maličkost. To jsem považovala za naprostý základ,“ sdělila Meghan naší reportérce se skromným ruměncem na tváři.