Ministr Petříček chce do Prahy dostat Elvise Presleyho, Johna Lennona a Jima Morrisona
Autor: Tisková agentura Fejk ňůs | Publikováno: 07.03.2019 | Rubrika: Humor
Ilustrace
Ministr zahraničí Petříček ukazuje, že ani zdaleka není taková "mínus nula", "výpotek výpotku", "stín stínu"a podržtaška podržtašky podržtašky, jak se o něm říká. O víkendu sdělil médiím, že chce do Prahy přivést na obrovský koncert tři hvězdy hudebního nebe Elvise Presleyho, Johna Lennona a Jima Morrisona. "Jen malý člověk si klade malé cíle," uvedl notně načepejřený Petříček v ruce s taškou, která patří Pochem

Ministr zahraničí Petříček ukazuje, že ani zdaleka není taková "mínus nula", "výpotek výpotku", "stín stínu"a podržtaška podržtašky podržtašky, jak se o něm říká. O víkendu sdělil médiím, že chce do Prahy přivést na obrovský koncert tři hvězdy hudebního nebe Elvise Presleyho, Johna Lennona a Jima Morrisona. "Jen malý člověk si klade malé cíle," uvedl notně načepejřený Petříček v ruce s taškou, která patří Pochemu.

"Těžko se mi to hodnotí. Od úmrtí posledního ze slavné trojice, Johna Lennona v roce 1980, žádný promotér na světě nic tak ambiciózního neohlásil. Pro mě, coby novináře, který píše o muzice, je to nepochopitelné," kroutí hlavou Honza Dědek. Ministr se však nechce nechat odradit a tvrdí, že není žádná babka. "Jen malý člověk si klade malé cíle," odráží veškeré otázky velmi nesmlouvavě. Podle několika zdrojů dále usiluje Petříček o získání Nobelovy ceny splínu, vítězství v hudební soutěži Euroslizy a zlomení rekordů v čištění psích deček.

Pokud se Petříčkovi podaří aspoň uspořádat zmiňovaný koncert, hodlá se prý odstěhovat od svých rodičů a postavit se na vlastní nohy. "Jen malý člověk si klade malé cíle," odpovídá na otázky, které se týkají jeho soukromí. Blízký přítel Petříčka, generál Petříček Pavel tvrdí, že si dokonce hodlá najít ministr zahraničí děvče. "Je to všechno o sebevědomí. Když dokáže do Prahy přivést Johna, Elvise a Jima, stoupne mu sebevědomí natolik, že snad potom dokáže oslovit i nějaké to děvče," vypráví generál, který nikdy nestudoval v Moskvě.