reklama
Podpořte nás v boji proti propagandě mediálního a politického mainstreamu!
Budeme vám vděční za pravidelné příspěvky v jakékoli výši. Můžete se spolehnout, že ani jedna koruna z darované sumy nepřijde nazmar. Předem děkujeme. Společně zvítězíme!

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

To si z nás už děla úplná šprťouchlata? Za tuto drzost okamžitě odvolat!

Vlajka - Norsko

Dnes se v médiích objevila zpráva o vrácení holčičky cesko - norským rodičům. Ministryně Marksová rychle přispěchala s tvrzením, že je ráda, že můžeme norskému systému věřit.

Autor: Soňa Svobodová | Publikováno: 9.2.2016 | Polemika | 6769 čtenářů

Sedm důvodů, proč je tato politička nebezpečná českým občanům

Divadlo

Dle Marksové neměla proběhnout akce na záchranu Pilipa s Bubníkem z Kuby, kdy ČR zburcovala půl světa. Naopak, pánové se měli podrobit vnitrostátnímu právu, byt odsouzeni až na 20 let a teprve po vyčerpání všech opravných prostředků na Kubě, se soudit ve Štrasburku. Kde by je CR případně podpořila.

Autor: Soňa Svobodová | Publikováno: 15.10.2015 | Ostatní | 7555 čtenářů

Podívejte se, co se teď nově zavádí v České republice. Pokud znáte případ sourozenců Michalákových, raději nečtěte dál

Vlajka - Norsko

Norská vláda ústy premiérky opakovaně přiznala, že nemá moc nad norskou sociálkou. Sice vytváří legislativní rámec systému péče o děti, ale nemůže kontrolovat jeho realizaci či do něj zasahovat. Toto se nyní zavádí v ČR.

Autor: Soňa Svobodová | Publikováno: 8.10.2015 | Polemika | 9705 čtenářů
Rodinný příběh

Už i desetiletá cikánka umí pekelně lhát. Podívejte se na příběh ze života

cikanska vlajka

Dnes na dětském hřišti u našeho paneláku. Na písek jsem dala hračky, syn za chvíli chtěl jít okukovat jinam. Po návratu na hřišti byla jen cca 10 letá cikánka a hned na mě spustila : "Paní, já jsem si do písku zahrabala svůj.

Autor: Soňa Svobodová | Publikováno: 11.7.2015 | Ostatní | 6246 čtenářů

Něco málo o romských zvycích, které jste neznali. Budete šokováni

cikanska vlajka

V době, kdy pracující lidé běžně dojídají jídlo z předešlého dne, aby tak u.šetřili peníze na splácení hypotéky či jiných věcí, které jim stát nezaplatí, si rodina žijící z finanční pomoci jiných může dovolit vyhazovat jídlo?

Autor: Soňa Svobodová | Publikováno: 6.1.2015 | Kulturní válka | 18663 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Vzpomínka na ženu, která se postavila islámu

Muslimka

Tahle slova mi před několika lety řekla v Británii kamarádka, bývalá muslimka arabského původu. Její nejlepší přítelkyně byla ve 12 letech znásilněna sousedem v jejich původní vlasti a vlastní rodinou zabita "ze cti". Před několika týdny jsem se dozvěděla, že moje kamarádka umřela při autonehodě. Toto píšu jako vzpomínku na ni.

Autor: Soňa Svobodová | Publikováno: 7.12.2014 | Kulturní válka | 3612 čtenářů

Učitelka vypráví o "zážitcích" s romskými žáky. Některé věci byste raději číst nechtěli...

cikanska vlajka

Nedávno jsem si přečetla, že neromským Čechům Amnesty International vzkazuje omezit rasistické smýšlení a jednání. Jsem neromská Češka, tj. dle AI smýšlím rasisticky. Pan Sobotka slíbil za českou vládu šéfům EU, že s tím něco udělá. Jako že zatočí s rasistickým smýšlením v ČR. A ROMEA se vytasila s dopisem členům vlády. Je mi z toho smutno. No vážně, kdy už tenhle "rasismus" v ČR skončí ?

Autor: Soňa Svobodová | Publikováno: 16.4.2014 | Kulturní válka | 15430 čtenářů

7 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Moudrá ekonomická politika ruského prezidenta Vladimira Putina přináší své ovoce a tím bychom se měli inspirovatPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičku

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...Kalouska už nikdo normální nebere vážně. Chvilkaři by udělali nejlépe, kdyby konečně dali pokoj... Ivo Strejček sundal rukavice, odnesla to i Čaputová s Jourovou
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění