reklama
Podpořte nás v boji proti propagandě mediálního a politického mainstreamu!
Budeme vám vděční za pravidelné příspěvky v jakékoli výši. Můžete se spolehnout, že ani jedna koruna z darované sumy nepřijde nazmar. Předem děkujeme. Společně zvítězíme!

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jak jsme si přivodili vystřílené redakce ve třech krocích

Islam want to dominate

Den po vystřílené redakci časopisu Charlie Hebdo a přesně v čase, kdy islámisté zabíjejí další lidi v košer obchodě ve Francii, vznikal tento článek. Vypadá to zvláštně, takové určení času. Jako kdyby se Evropa změnila. O smrti X lidí ve školách, obchodech, na ulicích, při teroristických útocích, jsme se pravidelně dozvídali z Afghánistánu či Pákistánu.

Autor: Lucie Amálie Sulovská | Publikováno: 12.1.2015 | Kulturní válka | 3639 čtenářů

Proč neaplaudovat prezidentovým urážkám kavárny

Zeman

Miloš Zeman se často a rád vyhradí vůči pražské kavárně. Je to mimořádně snadný terč. Proč však tomu neaplaudovat ani tehdy, pokud nejsme z Prahy, netoužíme po všudypřítomných lavičkách a uličkách Václava Havla a dokonce jsme ani neběhali s plackou s čírem? Příběh kavárníků plynule navazuje na jiný příběh, na nějž se už v antizemanovské vřavě téměř pozapomnělo. Příběh dolních deseti milionů. A vypovídá spíše o hlavě státu.

Autor: Lucie Amálie Sulovská | Publikováno: 31.12.2014 | Politika | 6232 čtenářů

Prostě je vyženeme (a erekce grátis)

Hurvínek

Myslím, že nejsem sama, kdo se nad kampaní nové posily Babišova hnutí Laury Janáčkové střídavě směje a kroutí hlavou. Obojí doprovází pocit lehké trapnosti. Paní Janáčková se nám rozhodla kandidovat na senátorku a využít k tomu poněkud netradiční kampaně. Proč ne, nakonec kandidoval už kdejaký exot a kampaně jsme taky zažili lecjaké.

Autor: Lucie Amálie Sulovská | Publikováno: 28.9.2014 | Politika | 4667 čtenářů
Rodinný příběh

Tohle by se za komunistů stát nemohlo! Že ne? Tak čtěte dál...

Bestie

Českem otřásl případ zavražděné devítileté holčičky. Na rozdíl od některých kolegů bloggerů se nemůžu k věci kvalifikovaně vyjádřit, neboť moje informovanost je asi nižší, než jejich a mohu tedy leda zodpovědně prohlásit, že nevím vůbec, ale vůbec nic.

Autor: Lucie Amálie Sulovská | Publikováno: 12.9.2014 | Polemika | 6857 čtenářů

Zabijte ta židovská prasata

Izrael

Ve Francii hoří židovské obchody, v Německu byl za jeden den napaden židovský stařec i ortodoxní chlapeček, v Belgii byla žena vyhozena z obchodu s tím, že Židy neobsluhují, všechny země západní Evropy zaznamenaly v posledních měsících zběsilé útoky na synagogy, berlínský imám Abú Bilál Ismail vyzval Alláha, aby pozabíjel všechny Židy.

Autor: Lucie Amálie Sulovská | Publikováno: 15.8.2014 | Politika | 5003 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Na tohoto hrdinu bychom neměli zapomínat

Vlajka - Polsko

Životní příběh polského národního hrdiny Witolda Pileckiho je příběhem impozantní odvahy, statečnosti a sebeobětování. Witold Pilecki byl prvním a jediným člověkem, který se kdy nechal dobrovolně uvěznit v koncentračním táboře Osvětim, aby zde organizoval odpor a vynášel informace o krutém nakládání s vězni.

Autor: Lucie Amálie Sulovská | Publikováno: 6.7.2014 | Politika | 3439 čtenářů

Poláci se nevzdávají. Neoprávněně jim v Norsku "zabavili" dítě. Tak si jej prostě vzali zpátky

Vlajka - Polsko

Když manželé Helena a Arkadiusz Rybkowi opustili rodné Polsko a vypravili se do Norska za lepším živobytím, netušili, že je pobyt ve skandinávské zemi bude stát měsíce beznaděje a vyčerpávajícího boje, v jehož závěru bude ovšem v podobných případech zcela ojedinělý happyend. Brzy v Norsku našli práci i byt a jejich dcera Nikolka začala chodit do norské školy. Právě tam se začal roku 2010 psát scénář, za který by se nemusel stydět žádný akční film s podtitulem Made in USA.

Autor: Lucie Amálie Sulovská | Publikováno: 20.6.2014 | Ostatní | 8509 čtenářů

Kterak Barroso v Polsku ostrouhal...

Vlajka - Polsko

Co polští profesoři vlastně Barrovi vytýkali? Inu, především maoistickou minulost. José Manuel Barroso byl v mládí znám jako radikální komunista, který patřil nejprve ke krajně levicové portugalské Federaci studentů marxistů-leninistů, aby později vstoupil do maoistické Portugalské komunistické strany pracujících - Revoluční hnutí strany proletariátu.

Autor: Lucie Amálie Sulovská | Publikováno: 21.5.2014 | Politika | 8078 čtenářů

8 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

Jsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...Pomozte nám, prosímMegakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptáSebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnosti

euPortal.cz

Totalita vchází nenápadně: Kousek po kousku. Stara, dobra Anglija ide do hajzluEuroparlament navrhuje, aby si domácnosti musely kupovat emisní povolenky na topení

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITADnes to přijde! Bdělí už vyrazili do protiútoku!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

eOdborar.cz

Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobytMajdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%

ParlamentniListy.cz

Babiš se bojí, tuší Šídlo. Covid prý udělá svéVen z EU! velí Okamura. Slova Leyenové o migrantech a penězích ho vytočila
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění