reklama
Podpořte nás v boji proti propagandě mediálního a politického mainstreamu!
Budeme vám vděční za pravidelné příspěvky v jakékoli výši. Můžete se spolehnout, že ani jedna koruna z darované sumy nepřijde nazmar. Předem děkujeme. Společně zvítězíme!

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Co máme společného s imámy?

Islam want to dominate

Islám v Evropě – obohacení nebo nebezpečí? Moje odpověď na tuto otázku je jasná a jednoznačná: je nebezpečím. A tato odpověď není nějakou emocionální reakcí na teroristické útoky islámských fanatiků. Je výsledkem seriózního studia a přemýšlení o podstatě islámu.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 10.1.2015 | Kulturní válka | 5358 čtenářů

V Německu se chystají schválit jedno opravdu neuvěřitelné opatření

Vlajka - Německo

Kvóta znamená, že kritériem pro volbu člověka do nějaké funkce či pozice má být primárně jeho pohlaví a nikoli schopnosti. Poté, co se povolený počet můžů v daném orgánu vyčerpá, nemůže již schopnější muž při volbě konkurovat méně schopné ženě, přednost dostane nižší schopnost před vyšší. Nic nemůže tuto absurditu ospravedlnit.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 2.12.2013 | Politika | 6829 čtenářů

Hrací automaty a sociální dávky

socialismus

V naší absurdní socialistické společnosti už člověka máloco v politice překvapí, ale přesto jsem nemohl uvěřit svým uším, když jsem nedávno zaslechl v rádiu či televizi, že v Litvínově prý zakážou hrací automaty.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 3.12.2011 | Zamyšlení | 6311 čtenářů
Rodinný příběh

Kříž versus velikonoční vajíčko aneb s náboženstvím ke ztrátě svobody

Téma 01

Náboženství a víru zásadně odmítám, jako obrovské zlo, z něhož koření ničivá sebeobětní morálka a z ní přímo plynoucí pošlapání individualismu, sebevědomí, sebeúcty, hrdosti. Nahrazení absolutní autority rozumu a logiky slepou vírou v jakékoli oblasti lidského myšlení a jednání nemůže mít jiné než zhoubné a fatální účinky, protože principy správného jednání diktují přírodní zákony, nikoli nepochopitelná mystická autorita.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 25.4.2011 | Zamyšlení | 8515 čtenářů

Analýza: Multikulturalismus je rasistickou doktrínou

Muslimové

Rostoucí kulturní a technologický vliv západního sekularismu prohlubuje propast mezi moderní průmyslovou civilizací na Západě a středověkým životem v islámu a stále více podkopává autoritu islámské ideologie. Muslimové nemohou nevidět, že západní kultura preferuje šťastný život a blahobyt na tomto světě, že náboženství na Západě už dávno není bráno vážně a není kulturní silou, která by formovala myšlení a chování lidí. To vše je v přímém protikladu s jejich hodnotami a s islámem. Imámové a ostatní islámští intelektuálové si to dobře uvědomují.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 18.1.2006 | Zamyšlení | 10925 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Ministr Sobotka hrozí bankám: Peníze, nebo život! Má na to právo?

Sobotka

A jak vypadá onen „odpor bank“? Je stejně zmatený jako zacházení s pojmem právo v soudobé společnosti. Místo, aby banky hlasitě a zásadně protestovaly proti drzým požadavkům státu a dovolávaly se svých skutečných práv, tj. práva na majetek a na svobodu, chystají se naopak nabídnout nesmyslný „kodex práv klienta“, čímž zbaběle ustupují tlaku státu a iracionálních lobbistů.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 23.8.2005 | Ekonomika | 4524 čtenářů

6 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaV tomto půlbilionovém plánu EU se skrývá naprosto fantastický korupční potenciál...Kdo se bojí květáku? Skutečná míra inflace je vyšší než vykazuje Český statistický úřadGeorge Soros. Génius hybridní válkyKoronáč to rozsekl: Zaplaťpámbu za českou korunu

euPortal.cz

Dominik Hašek se rozhodl stát českou Čaputovou a už teď je pro smích celému národuNež naporcoval svoji milovanou, tak mu Švédsko upíralo azyl, pak mu ale rovnou dali občanství

Eurabia.cz

IS: „Vzhůru na křižáky! Aláh je potrestal koronou!“A starejte se! 137 imigrantů připlulo na Lampedusu. Další na cestě

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Lipovská: Málem mě zlomili. Tlak na Duku, obavy. Zkontroluji finance ČT. Začerněné smlouvy prověřím. A nejen toPchá, jaká krize? CzechTourism si pořídil správu Facebooku a spol. Jeden příspěvek denně za 80 tisíc měsíčně. A to je jenom špička ledovce utrácení
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění