reklama
Podpořte nás v boji proti propagandě mediálního a politického mainstreamu!
Budeme vám vděční za pravidelné příspěvky v jakékoli výši. Můžete se spolehnout, že ani jedna koruna z darované sumy nepřijde nazmar. Předem děkujeme. Společně zvítězíme!

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Co máme společného s imámy?

Islam want to dominate

Islám v Evropě – obohacení nebo nebezpečí? Moje odpověď na tuto otázku je jasná a jednoznačná: je nebezpečím. A tato odpověď není nějakou emocionální reakcí na teroristické útoky islámských fanatiků. Je výsledkem seriózního studia a přemýšlení o podstatě islámu.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 10.1.2015 | Kulturní válka | 5024 čtenářů

V Německu se chystají schválit jedno opravdu neuvěřitelné opatření

Vlajka - Německo

Kvóta znamená, že kritériem pro volbu člověka do nějaké funkce či pozice má být primárně jeho pohlaví a nikoli schopnosti. Poté, co se povolený počet můžů v daném orgánu vyčerpá, nemůže již schopnější muž při volbě konkurovat méně schopné ženě, přednost dostane nižší schopnost před vyšší. Nic nemůže tuto absurditu ospravedlnit.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 2.12.2013 | Politika | 6520 čtenářů

Hrací automaty a sociální dávky

socialismus

V naší absurdní socialistické společnosti už člověka máloco v politice překvapí, ale přesto jsem nemohl uvěřit svým uším, když jsem nedávno zaslechl v rádiu či televizi, že v Litvínově prý zakážou hrací automaty.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 3.12.2011 | Zamyšlení | 5966 čtenářů
Rodinný příběh

Kříž versus velikonoční vajíčko aneb s náboženstvím ke ztrátě svobody

Téma 01

Náboženství a víru zásadně odmítám, jako obrovské zlo, z něhož koření ničivá sebeobětní morálka a z ní přímo plynoucí pošlapání individualismu, sebevědomí, sebeúcty, hrdosti. Nahrazení absolutní autority rozumu a logiky slepou vírou v jakékoli oblasti lidského myšlení a jednání nemůže mít jiné než zhoubné a fatální účinky, protože principy správného jednání diktují přírodní zákony, nikoli nepochopitelná mystická autorita.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 25.4.2011 | Zamyšlení | 8181 čtenářů

Analýza: Multikulturalismus je rasistickou doktrínou

Muslimové

Rostoucí kulturní a technologický vliv západního sekularismu prohlubuje propast mezi moderní průmyslovou civilizací na Západě a středověkým životem v islámu a stále více podkopává autoritu islámské ideologie. Muslimové nemohou nevidět, že západní kultura preferuje šťastný život a blahobyt na tomto světě, že náboženství na Západě už dávno není bráno vážně a není kulturní silou, která by formovala myšlení a chování lidí. To vše je v přímém protikladu s jejich hodnotami a s islámem. Imámové a ostatní islámští intelektuálové si to dobře uvědomují.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 18.1.2006 | Zamyšlení | 10583 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Ministr Sobotka hrozí bankám: Peníze, nebo život! Má na to právo?

Sobotka

A jak vypadá onen „odpor bank“? Je stejně zmatený jako zacházení s pojmem právo v soudobé společnosti. Místo, aby banky hlasitě a zásadně protestovaly proti drzým požadavkům státu a dovolávaly se svých skutečných práv, tj. práva na majetek a na svobodu, chystají se naopak nabídnout nesmyslný „kodex práv klienta“, čímž zbaběle ustupují tlaku státu a iracionálních lobbistů.

Autor: Jiří Kinkor | Publikováno: 23.8.2005 | Ekonomika | 4143 čtenářů

6 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristygČeská televize, roky problémů a teď mají sami obavy.Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii. Měli bychom urychleně začít zbrojit a připravovat naší armádu na obranu území našeho státu, jestli již není pozděRebelie lhářů. Vzpoura proti neexistujícímu „šestému masovému vymírání“

euPortal.cz

Která politická strana má nejhloupější voliče? Nejhloupější voliče mají Piráti, následují TOP 09, STAN, ČSSD, ODS…Každý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Proč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedincůSmrt fake news

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Tohle kavárna nebude číst ráda. Jak je to s demokracií v Polsku? Trochu jinak, než známe z médií. Přední politolog Sokol vyvrací mýtyKocáb šokoval: Kdyby v roce 1989 lidé o demokracii hlasovali, asi by neprošla
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění