reklama
Podpořte nás v boji proti propagandě mediálního a politického mainstreamu!
Budeme vám vděční za pravidelné příspěvky v jakékoli výši. Můžete se spolehnout, že ani jedna koruna z darované sumy nepřijde nazmar. Předem děkujeme. Společně zvítězíme!

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Budoucnost evropské integrace

EU - totalita

To, že se konference zabývala i otázkami vstupu České a Slovenské republiky do Schengenského prostoru, ocenil i prezident republiky ve své zdravici: "Už Margaret Thatcherová se obávala, že volný pohyb osob bez hraničních kontrol může vést k tomu, že Evropská unie bude požadovat další pravomoci v oblasti imigrační politiky a politiky vnitřní bezpečnosti." Panelisté vesměs zdůraznili, že vedle bezúhonných občanů se v Schengenském prostoru mohou pohybovat i zločinci a teroristé a proto EU bude od členských států požadovat další pravomoci v otázkách vnitřní bezpečnosti a imigrační politiky.

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 10.6.2007 | Politika | 4786 čtenářů

Nesmrtelný Politik Ronald Reagan

Reagan

Před třemi lety nás tato živoucí legenda sice fyzicky opustila, ale jeho duševní odkaz bude žít po mnoho generací. Goethe kdysi řekl, že by si přál stát se nesmrtelným a pak umřít. Toto se stalo Ronaldu Reaganovi a nezbývá než dodat: "Pane presidente děkujeme Vám, děkujeme Vám za všechny občany této planety, kteří se díky Vám dostali z komunistické nesvobody a mohou žít své obyčejné avšak svobodné životy! Pane Reagane děkujeme Vám!"

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 9.6.2007 | Historie | 5564 čtenářů

Po roce 1948 se u nás odehrávala občanská válka

Ne KSČM

Komunismus nastolil po roce 1948 tisíce podob represí. Po osvobození se vynořily členky KSČ a chtěly ovlivnit pozice žen, které se proslavily za první republiky a vracely se z koncentráků domů. Nastalo jejich zatýkání, které se pro mnohé rovnalo likvidaci. KSČ chtěla nepřátele zlikvidovat.A o tomto období se nestyděli komunisté hovořit jako o zářných zítřkách. V rámci vězení byly politické vězeňkyně izolované ve zvláštních celách, které překřtily na Hrad.

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 7.4.2007 | Historie | 9257 čtenářů
Rodinný příběh

Report ze shromáždění "Ne bolševizaci ČR"

commies

Poslanec Marek Benda na něm zdůraznil, že nejde omluvit členství v KSČ tím, že za to přeci mohl režim a já byl jen "malej kariérista". Právě tito lidé přece ten zločinný režim budovali touto svojí spoluúčastí. Takže jsou za všechna jeho zvěrstva spolu zodpovědní a politici, kteří je omlouvají a kryjí nemají v politice co dělat.

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 3.3.2007 | Politika | 5198 čtenářů

Václav Klaus: 'Smiřme se každý se svou vlastní minulostí'

Vlajka - Německo

Nedávno uplynulo deset let od uzavření mimořádně významného aktu mezi naší a Německou spolkovou republikou, tzv. "Česko-německé deklarace". Mimořádného proto, že s žádnou jinou zemí Německo podobnou deklaraci nepodepsalo a že tím byla učiněna výrazná a jasná čára za minulostí. Naše média tomuto důležitému dokumentu nevěnovala prakticky žádnou pozornost a spíše řešila banální dohady, kde má sedět pan Melčák, kdy z něj raní Jiřího Paroubka už konečně mrtvice či zda pan Čunek opravdu sexuálně haraší nebo neharaší. Snad jedinou vzpomínkou na tento akt byl tedy seminář "Česko-německá deklarace - deset let poté", který uspořádalo Centrum pro ekonomiku a politiku (CEP).

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 6.2.2007 | Politika | 5298 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Prezident uctil v Rockefellerově kapli v Chicagu památku Miltona Friedmanna

Ekonomie

V Miltnu Friedmanovi odešel velký ekonom a především milovník svobody. Podle prezidenta republiky Václava Klause byl Milton Friedman nejsilnějším hlasem obhajujícím svobodu, trh, kapitalismus proti socialismu, státnímu intervencionismu a paternalismu.

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 3.2.2007 | Politika | 3283 čtenářů

Gerald Ford započal pád železné opony

USA

Za Fordova prezidentství se Američané například definitivně stáhli z Vietnamu, když ve dnech 29. dubna a 30. dubna 1975 evakuovali svou ambasádu v Saigonu. Ford musel v květnu 1975 rovněž čelit vážné zahraničněpolitické krizi. Poté, co se v Kambodži dostali k moci Rudí Khmérové, podařilo se jim v mezinárodních vodách zajmout americkou obchodní loď Mayaguez.

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 19.1.2007 | Politika | 4398 čtenářů

7 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní válkyKoronáč to rozsekl: Zaplaťpámbu za českou korunuVáclav Klaus: Naštěstí je pořád spousta silných myšlenek – výpisky č. 13 (polovina 90. let)Já, Prymula: Miliony korun od farmaceutických firem a touha po Velkém bratrovi

euPortal.cz

Nic takového se zatím ještě nestalo, Čína investuje přes bilion $ do nového plánu na technické předběhnutí USANáš blok by byl bez migrantů ochuzen, káže eurokomisařka . Jedinými lidmi, kteří popisují imigraci jako problém, jsou podle Johansson „pravicoví extremisté“

Eurabia.cz

Švédsko: Levicové noviny útočí na odpůrce vládní strategie proti koronaviru. Odpůrci jsou hlavně židé ...A opět muslimští imigranti zmlátili v Belgií policisty ...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Xaver? Lipovská? Volba do ČT je tu a nastal poplach: Víme, kdo začal „blbnout”, a pročNoví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění