reklama
Podpořte nás v boji proti propagandě mediálního a politického mainstreamu!
Budeme vám vděční za pravidelné příspěvky v jakékoli výši. Můžete se spolehnout, že ani jedna koruna z darované sumy nepřijde nazmar. Předem děkujeme. Společně zvítězíme!

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Budoucnost evropské integrace

EU - totalita

To, že se konference zabývala i otázkami vstupu České a Slovenské republiky do Schengenského prostoru, ocenil i prezident republiky ve své zdravici: "Už Margaret Thatcherová se obávala, že volný pohyb osob bez hraničních kontrol může vést k tomu, že Evropská unie bude požadovat další pravomoci v oblasti imigrační politiky a politiky vnitřní bezpečnosti." Panelisté vesměs zdůraznili, že vedle bezúhonných občanů se v Schengenském prostoru mohou pohybovat i zločinci a teroristé a proto EU bude od členských států požadovat další pravomoci v otázkách vnitřní bezpečnosti a imigrační politiky.

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 10.6.2007 | Politika | 4338 čtenářů

Nesmrtelný Politik Ronald Reagan

Reagan

Před třemi lety nás tato živoucí legenda sice fyzicky opustila, ale jeho duševní odkaz bude žít po mnoho generací. Goethe kdysi řekl, že by si přál stát se nesmrtelným a pak umřít. Toto se stalo Ronaldu Reaganovi a nezbývá než dodat: "Pane presidente děkujeme Vám, děkujeme Vám za všechny občany této planety, kteří se díky Vám dostali z komunistické nesvobody a mohou žít své obyčejné avšak svobodné životy! Pane Reagane děkujeme Vám!"

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 9.6.2007 | Historie | 5224 čtenářů

Po roce 1948 se u nás odehrávala občanská válka

Ne KSČM

Komunismus nastolil po roce 1948 tisíce podob represí. Po osvobození se vynořily členky KSČ a chtěly ovlivnit pozice žen, které se proslavily za první republiky a vracely se z koncentráků domů. Nastalo jejich zatýkání, které se pro mnohé rovnalo likvidaci. KSČ chtěla nepřátele zlikvidovat.A o tomto období se nestyděli komunisté hovořit jako o zářných zítřkách. V rámci vězení byly politické vězeňkyně izolované ve zvláštních celách, které překřtily na Hrad.

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 7.4.2007 | Historie | 8880 čtenářů
Rodinný příběh

Report ze shromáždění "Ne bolševizaci ČR"

commies

Poslanec Marek Benda na něm zdůraznil, že nejde omluvit členství v KSČ tím, že za to přeci mohl režim a já byl jen "malej kariérista". Právě tito lidé přece ten zločinný režim budovali touto svojí spoluúčastí. Takže jsou za všechna jeho zvěrstva spolu zodpovědní a politici, kteří je omlouvají a kryjí nemají v politice co dělat.

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 3.3.2007 | Politika | 4850 čtenářů

Václav Klaus: 'Smiřme se každý se svou vlastní minulostí'

Vlajka - Německo

Nedávno uplynulo deset let od uzavření mimořádně významného aktu mezi naší a Německou spolkovou republikou, tzv. "Česko-německé deklarace". Mimořádného proto, že s žádnou jinou zemí Německo podobnou deklaraci nepodepsalo a že tím byla učiněna výrazná a jasná čára za minulostí. Naše média tomuto důležitému dokumentu nevěnovala prakticky žádnou pozornost a spíše řešila banální dohady, kde má sedět pan Melčák, kdy z něj raní Jiřího Paroubka už konečně mrtvice či zda pan Čunek opravdu sexuálně haraší nebo neharaší. Snad jedinou vzpomínkou na tento akt byl tedy seminář "Česko-německá deklarace - deset let poté", který uspořádalo Centrum pro ekonomiku a politiku (CEP).

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 6.2.2007 | Politika | 4966 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Prezident uctil v Rockefellerově kapli v Chicagu památku Miltona Friedmanna

Ekonomie

V Miltnu Friedmanovi odešel velký ekonom a především milovník svobody. Podle prezidenta republiky Václava Klause byl Milton Friedman nejsilnějším hlasem obhajujícím svobodu, trh, kapitalismus proti socialismu, státnímu intervencionismu a paternalismu.

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 3.2.2007 | Politika | 2949 čtenářů

Gerald Ford započal pád železné opony

USA

Za Fordova prezidentství se Američané například definitivně stáhli z Vietnamu, když ve dnech 29. dubna a 30. dubna 1975 evakuovali svou ambasádu v Saigonu. Ford musel v květnu 1975 rovněž čelit vážné zahraničněpolitické krizi. Poté, co se v Kambodži dostali k moci Rudí Khmérové, podařilo se jim v mezinárodních vodách zajmout americkou obchodní loď Mayaguez.

Autor: Ivana Haslingerová | Publikováno: 19.1.2007 | Politika | 4058 čtenářů

7 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

Rebelie lhářů. Vzpoura proti neexistujícímu „šestému masovému vymírání“ODS na cestě od modré k červené. K tomu můžeme ještě přičíst návštěvu předsedy ODS Petra Fialy v Řeporyjích, kam přijel podpořit místního hulváta Pavla NovotnéhoExtinction Rebellion patří na seznam teroristických organizacíÚtoky na Gotta? To s ním nesouvisí. Černokněžník Halík, novodobí majitelé pravd... Ladislav Jakl vstoupil bez servítků do dění kolem MistraBlbý zákon, žádný zákon

euPortal.cz

Zákaz fyzických trestů je dalším z neomarxistických sluníčkářských výmyslůKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Rasputina na PutinaŽe Praha volí jako rozšířený ústav pro choromyslné, je věcí známou a ostatním lidem českým , moravským i slezským svorně proklínanou

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…Tomáš Krystlík: Březen 1939 - totální selhání česko-slovenské armády
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění