reklama
Podpořte nás v boji proti propagandě mediálního a politického mainstreamu!
Budeme vám vděční za pravidelné příspěvky v jakékoli výši. Můžete se spolehnout, že ani jedna koruna z darované sumy nepřijde nazmar. Předem děkujeme. Společně zvítězíme!

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Čtení, při kterém vás bude mrazit: Eurábijská šifra (část IV. - dokončení)

Arábia

Vznik Eurábie patří mezi největší zrady v historii Západní civilizace. Znamená to, že všichni EU federalisté nebo ti, kteří se podílejí na různých nástrojích Euro-arabského dialogi, jsou zlí? Ne, realita není tak jednoduchá. Jak poukazuje Hugh Fitzgerald, “Celá třída lidí zbohatla z arabských peněz a úplatků; právníci, pracovníci pro vztahy s veřejností, diplomaté, novináři, univerzitní učitelé a nejrůznější úředníci”.

Autor: Fjordman | Publikováno: 11.5.2007 | Kulturní válka | 5684 čtenářů

Čtení, při kterém vás bude mrazit: Eurábijská šifra (část III.)

Arábia

Zpráva organizace EU dohlížející na rasismus říká, že je třeba učinit více v boji proti rasismu a “islámofóbii”. Jednou z metod dosažení tohoto cíle je propagace slovníku, který se vyhýbá údajně urážlivým a kulturně citlivým výrazům. Slovník by se stal vodítkem pro činitele EU a politiky a určoval by, co mohou říct. “‘Islámský terorismus’ je jistě výraz, co nebudeme používat … mluvíme o ‘teroristech, kteří se neprávně dovolávají islámu’”, řekl jeden z činitelů EU.

Autor: Fjordman | Publikováno: 2.5.2007 | Kulturní válka | 4707 čtenářů

Evropská deklarace nezávislosti

Evropská unie

Požadujeme, aby naše národní vlády okamžitě a bez prodlení odstoupily z Evropské unie, která by měla být zcela zrušena. Občané Evropy platí svým státům až polovinu svého příjmu v přímých i nepřímých daních. Pokud tyto státy nekontrolují své hranice ani politiku, jak tomu je, dokud bude EU existovat, tyto daně jsou podvodem. Státní daně vyžadují existenci státních hranic. Pokud nejsou naše hranice prozazovány, nemáme naprosto žádnou povinnost tyto daně platit.

Autor: Fjordman | Publikováno: 8.4.2007 | Politika | 4552 čtenářů
Rodinný příběh

Čtení, při kterém vás bude mrazit: Eurábijská šifra (část II.)

Arábia

Supereurokrat Romano Prodi chce více spolupráce s arabskými zeměmi. Mluví o zónách volného obchodu s arabským světem, to ale znamená, že arabské země by dostaly přístup ke čtyřem svobodám vnitřního trhu EU, které zahrnují svobodný pohyb lidí přes národní hranice. Tato skutečnost, která přináší potenciálně obrovský důsledek zavedení “vnitřního trhu” s arabským světem s explodujícím populačním růstem, není v evropských médiích prakticky NIKDY diskutována, dokonce ani zmiňována. Přestože může znamenat konec Evropy, jak jsme jí kdysi znali.

Autor: Fjordman | Publikováno: 5.4.2007 | Kulturní válka | 4095 čtenářů

Čtení, při kterém vás bude mrazit: Eurábijská šifra (část I.)

Arábia

V porovnání s tím je Eurábie - která tvrdí, že k islamizaci Evropy nedochází pouhou náhodou, ale za aktivního podílu evropských politických vůdců - sotva kdy alespoň zmiňována, bez ohledu na skutečnost, že je snadnější jí zdokumentovat. Trefilo se pojetí Eurábie příliš blízko cíle? Možná, že nezapadá do antiamerického pohledu mnoha novinářů? Je zajímavé, že o Eurábii nikdy nepíší dokonce ani ti levicoví novináři, kteří jsou jinak k Evropské unii kritičtí kvůli prvkům volného obchodu.

Autor: Fjordman | Publikováno: 3.4.2007 | Kulturní válka | 5410 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Co to je Evropská deklarace nezávislosti?

Evropská unie

Bývalý německý prezident Roman Herzog poukázal na to, že mezi roky 1999 a 2004 přišlo 84 procent německých zákonů z Bruselu, a varoval, že “politika EU trpí alarmující úrovní nedostatku demokracie a je de facto zrušením oddělení mocí. Je třeba vznést otázku, zda může být Německo nadále upřímně nazýváno parlamentní demokracií”. Vladimír Bukovskij, bývalý sovětský disident, se obává, že Evropská unie je na cestě k tomu stát se dalším Sovětským svazem.Evropané jsou v současnosti předmětem horšího zacházení od svých vlád, než byli ve své době Američané, protože jsou pronásledováni ve svých vlastních městech a vystavováni vládou podporovanému programu postupného kulturního vyhlazení. Potřebujeme Evropskou deklaraci nezávislosti, která vyzve k osvobození od bruselského byrokratického feudalismu a totalitní ideologie multikulturalismu. Dovolte mi přijít s jejím prvním návrhem:

Autor: Fjordman | Publikováno: 27.3.2007 | Politika | 5351 čtenářů

6 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristygČeská televize, roky problémů a teď mají sami obavy.Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii. Měli bychom urychleně začít zbrojit a připravovat naší armádu na obranu území našeho státu, jestli již není pozděRebelie lhářů. Vzpoura proti neexistujícímu „šestému masovému vymírání“

euPortal.cz

Která politická strana má nejhloupější voliče? Nejhloupější voliče mají Piráti, následují TOP 09, STAN, ČSSD, ODS…Každý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Proč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedincůSmrt fake news

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Tohle kavárna nebude číst ráda. Jak je to s demokracií v Polsku? Trochu jinak, než známe z médií. Přední politolog Sokol vyvrací mýtyKocáb šokoval: Kdyby v roce 1989 lidé o demokracii hlasovali, asi by neprošla
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění