reklama
Podpořte nás v boji proti propagandě mediálního a politického mainstreamu!
Budeme vám vděční za pravidelné příspěvky v jakékoli výši. Můžete se spolehnout, že ani jedna koruna z darované sumy nepřijde nazmar. Předem děkujeme. Společně zvítězíme!

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Pokud český parlament v následujících dnech skutečně schválí deficit 500 miliard, a pokud premiér Babiš odsouhlasí na Evropské radě vznik evropských dluhopisů, pak budeme na cestě do otroctví

Česká republika ani Evropská unie nebude řešit chystaným obrovským zadlužením důsledky koronavirové krize, nýbrž bude konzervovat svou dosavadní tragickou hospodářskou politiku. Ta zavlekla řadu zemí do ekonomického poklesu ještě před nástupem koronaviru. Pokud český parlament v následujících dnech skutečně schválí deficit 500 miliard, a pokud premiér Babiš odsouhlasí na Evropské radě vznik evropských dluhopisů, pak budeme na cestě do otroctví.

Autor: Jana Bobošíková | Publikováno: 19.6.2020 | Ekonomika | 1236 čtenářů

Kdo se bojí květáku? Skutečná míra inflace je vyšší než vykazuje Český statistický úřad

Nyní jsme v situaci, kdy centrální banky, posedlé modlou inflačního cílování, nevnímají skutečnou ekonomiku. Bojí se deflace, a tak podporují růst inflace. Užitečné motoristické pravidlo zní „nejedu, kam nevidím“. Pokud se rozumný řidič musí v naprosté mlze na neznámé cestě rozhodnout kam zabočit, zastaví a počká, až mlha opadne. Zvykli jsme si na rychlou dostupnost přesných a informačně pestrých statistik. Nic z toho není samozřejmostí. Pokud se mají centrální banky rozhodovat v absolutní informační mlze (a smogu), neměly by dělat prudká rozhodnutí. Měly by se zastavit a počkat na kvalitnější data. Protože kdo stojí, nebourá.

Autor: Jana Bobošíková | Publikováno: 28.5.2020 | Ekonomika | 869 čtenářů

George Soros. Génius hybridní války

Wall_Street

„Jsme znepokojeni i tím, kolik dezinformací šíří i samotní Evropané. Někteří z nich to dělají kvůli zisku, další jsou jen užitečnými idioty,“ prohlásila nedávno česká eurokomisařka Věra Jourová, která má na starosti „Plán na ochranu evropské demokracie před hybridními hrozbami“. Její obavy jsou oprávněné. 

Autor: Jana Bobošíková | Publikováno: 24.5.2020 | Zamyšlení | 1059 čtenářů
Rodinný příběh

Půjde EU ve stopách Marxe a Lenina?

Lenin

Německý velvyslanec v České republice Christoph Israng reagoval na výsledek hlasování k návrhu SPD o zařazení bodu „Vyhlášení referenda o vystoupení z Evropské unie“ na jednání Poslanecké sněmovny. Shodou okolností tak učinil v den 150. výročí úmrtí V. I. Lenina – výročí, které si někteří Němci chtěli připomenout vztyčením Leninovy sochy v západoněmeckém Gelsenkirchenu.

Autor: Jana Bobošíková | Publikováno: 29.4.2020 | Zamyšlení | 961 čtenářů

Jsou to prý jen obyčejní podlejzáci. Co si o nich myslíte vy?

Hurvínek

Ke smíření s Německem na vládní úrovni došlo v roce 1997 společnou deklarací. Gesta vlády směrem k landsmanšaftu jsou nadbytečná a pro budoucnost nebezpečná. Zpochybňují poválečné dohody a rozmělňují fakta o zločinech nacismu.

Autor: Jana Bobošíková | Publikováno: 16.5.2016 | Politika | 5359 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Prezidentská kandidátka Bobošíková žádá po KSČM o podporu také konzervativní Akci D.O.S.T.! Není to přinejmenším zvláštní?

bobo

Jsem přesvědčena, že prezident České republiky má být prezidentem když ne všech, tak alespoň co největšího počtu občanů. Proto jsem se rozhodla oslovit formou otevřeného dopisu různé relevantní části politického spektra a hledat s nimi styčné hodnotové i názorové body. Těším se na Vaše názory.

Autor: Jana Bobošíková | Publikováno: 20.12.2012 | Ostatní | 3311 čtenářů

Nevíte, PROČ byste měli na Hrad zvolit Janu Bobošíkovou? Podívejte se na šestnáct jejích PROTOŽE a udělejte si jasno!

Vlajka - Česká Republika

Deník MF Dnes mě požádal o odpověď na otázku Proč mám být prezidentkou ČR. Zamýšlela jsem se na tím dotazem a došla k následujícím odpovědím. Protože je v ohrožení sama existence České republiky. Protože je ohrožena naše svoboda, demokracie a suverenita. Protože je ohrožena prosperita naší země, vybudovaná poctivou prací, vzdělaností a sebezapřením. Protože jsou prostřednictvím chystané bruselské bankovní unie ohroženy úspory našich občanů a vklady firem.

Autor: Jana Bobošíková | Publikováno: 11.12.2012 | Zamyšlení | 4969 čtenářů

Soudruh Paroubek v hospodě neplatí…

Kováčová s Paroubkem a pivem

Co si vídeňští soudruzi od svého gesta slibují? Ani mezi proletáři, jako ostatně nikde na světě, není nic zadarmo. Máme se snad těšit na „zlepšení“ česko-rakouských vztahů po případném opětovném nástupu Jiřího Paroubka k moci? Třeba za cenu zastavení Temelína a následné energetické a tím i hospodářské slabosti České republiky?

Autor: Jana Bobošíková | Publikováno: 27.8.2007 | Politika | 4912 čtenářů

Političkou dočasně (ne jako sovětská vojska)

V dějinách každé země jsou období, kdy je třeba bez ohledu na osobní prospěch přiložit ruku k dílu. Jsem přesvědčena, že takové období právě prožíváme.

Autor: Jana Bobošíková | Publikováno: 29.5.2004 | Politika | 3992 čtenářů

9 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

Prymula nenávidí hospodyPomozte nám, prosímMyšlenka na redistribuci běženců po EU je, jak se zdá, takzvaně nemrtváJsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...Megakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptá

euPortal.cz

Jsou zde: Pustili jsme je dobrovolně. Výročí záchrany Evropy. Měli bychom se za osvobození od Turků stydět? Neznat dějiny - znovu je prožít. Padli za násEvropská unie nás chce donutit k přijímání uprchlíků. Musíme z EU vystoupit, nebo nás unie zničí

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAIslámistický teror jako koronavir - v multikulti společnosti s ním musíte žít

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění