reklama
Podpořte nás v boji proti propagandě mediálního a politického mainstreamu!
Budeme vám vděční za pravidelné příspěvky v jakékoli výši. Můžete se spolehnout, že ani jedna koruna z darované sumy nepřijde nazmar. Předem děkujeme. Společně zvítězíme!

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Váš oblíbený politik přišel s 11 konkrétními body, jak zmírnit riziko teroristického útoku

multikulti_dada

Pri predvčerajších teroristických útokoch zahynulo vyše 30 nevinných a náhodných ľudí. Už to nie je redakcia satirického mesačníka, kde si niektorí povedali „veď nemali toľko provokovať“.

Autor: Richard Sulík | Publikováno: 24.3.2016 | Ostatní | 4372 čtenářů

Na Slovensku Fico, v Čechách Dluhoslav Sobotka. Oba plánují návrat k socialismu.

Vlajka - Slovenská Republika

Nuž, z toho vyplývajú dve veci. Po prvé, SMER pripravuje návrat k socializmu a po druhé, pán Fico už teraz má strach, že by musel vládnuť sám. Lebo presne vie, že s tou jeho partičkou je schopný vládnuť len keď je plná špajza (prvé dva roky jeho bývalej vlády) alebo za cenu obrovských dlhov (druhé dva roky).

Autor: Richard Sulík | Publikováno: 21.2.2012 | Politika | 10348 čtenářů

Trvalý euroval – trvalý tunel

EU - totalita

Potom ako naši „lídri" v snahe zapáčiť sa Bruselu schválili dočasný euroval (EFSF), blíži sa euroval trvalý (ďalej len ESM). Podstata je rovnako nezmyselná, ale vyhotovenie je oveľa horšie. Dokonca dlhodobo nebudeme ani menej platiť. Jedna vec je ale iná - v prípade, že slovenskí poslanci naberú odvahu a trvalý euroval odmietnu, nezablokujeme ostatné krajiny. Pre tých, ktorým sa nechce čítaťcelú zmluvu, som zhrnul najdôležitejšie body:

Autor: Richard Sulík | Publikováno: 14.11.2011 | Zamyšlení | 3495 čtenářů
Rodinný příběh

Richard Sulík (SaS) k pádu vlády: Vedeli, čo robili?

Vlajka - Slovenská Republika

Spomínam si, ako nám naši ctení koaliční kolegovia pravidelne nezabúdali pripomenúť, akí sme my neskúsení a ako sa musíme učiť. Keď sme s niečím pre nich neobvyklým došli, počúvali sme namiesto argumentov odpovede typu „som 20 rokov v politike, ale toto som ešte nezažil".

Autor: Richard Sulík | Publikováno: 26.10.2011 | Politika | 4068 čtenářů

Předseda SaS Richard Sulík: Kto zvalil vládu?

Vlajka - Slovenská Republika

Pred voľbami (jún 2010) bol svet v poriadku. Všetci sme tvrdili, že zachraňovať nezodpovedné krajiny je morálny hazard. Náš postoj najlepšie vyjadrila Iveta Radičová v Modrých správach z mája 2010, kde na tretej strane píše...

Autor: Richard Sulík | Publikováno: 20.10.2011 | Politika | 4282 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Českí bratia a rovná daň

Vlajka - Slovenská Republika

Dlho očakávaný návrh českej rovnej dane je na svete a veru žiadna sláva. Ani žiadna revolúcia, dokonca ani len reforma. Je to len 89. novela zákona 586/1992, ktorá zavádza jednotnú sadzbu pre fyzické osoby.

Autor: Richard Sulík | Publikováno: 17.4.2007 | Politika | 4575 čtenářů

6 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní válkyKoronáč to rozsekl: Zaplaťpámbu za českou korunuVáclav Klaus: Naštěstí je pořád spousta silných myšlenek – výpisky č. 13 (polovina 90. let)Já, Prymula: Miliony korun od farmaceutických firem a touha po Velkém bratrovi

euPortal.cz

„Zvykněte si,“ říká holandská mešita nepřizpůsobivým občanům, kteří si stěžují na svolávání k modlitbámTento návrh je nejlepší, co se tu objevilo od roku 1989. To se nesmí stát, reaguje vyděšeně Kalousek. Oč jde?

Eurabia.cz

Noví zahraniční pracovníci? Romové se vracejí před koronou do ČRTurecký velvyslanec: Ramadán lepší Vánoc!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Šlachtovo svlékání Nečase? Senátor Červíček má svůj názor. A protože celou věc zažil...Jakub Železný totálně vypěnil. Xaver. Masakr. To jste ještě neviděli
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění