reklama

Kdy se Češi zbaví "východního stigmatu"?

Vlajka - Česká Republika

Jen málo Čechů v ČR žijících se umí v pohodě bavit s navrátivšími emigranty, respektive je nějak akceptovat. Ten, kdo z ČR odejde do zahraničí, je bohužel většinou společnosti považován za toho, kdo pomalu zradil - a běda, aby si dovolil mít nějaké připomínky k tomu, jak to v ČR chodí a tím spíše běda, kdyby chtěl naznačit, že to, že jinde to funguje lépe.

Autor: Thorstein Bjornsson | Publikováno: 22.10.2007 | Politika | 7667 čtenářů

Jak jsme na tom s imigrací?

Muslimka

Není těžké spočítat, kolik Čechů bude žít v České republice za 20 let, nezmění-li se tato hodnota - a jediné možné řešení je většině lidí známé, leč nikomu se do něj moc nechce. Tím řešením je imigrace cizinců. Ze zkušeností mnoha zemí západní Evropy víme, jak se takový proces může snadno zvrtnout a proto přistěhovalce musíme vybírat obezřetně. Přeci jen očekáváme, že by se jednou měli stát našimi občany.

Autor: Thorstein Bjornsson | Publikováno: 4.10.2007 | Ostatní | 7346 čtenářů

Feminismus se žen zastat na pravém místě neumí

Feminismus

Situace v českých státních porodnicích je natolik kritická, že zacházení s ženami, které jich využívají, překračuje všechny míry únosnosti. Realita se má tak, že stav v českých porodnicích připomíná spíše kolikrát kombinaci nacistického koncentračního tábora a komunistického OÚNZ. Lékaři, sestry i personál zneužívají skutečnosti, že žena s porodními bolestmi se neumí bránit a jejich chování nejen že se často nedá hodnotit jako profesionální, ale jako přímo krajně útočné a zlomyslné.

Autor: Thorstein Bjornsson | Publikováno: 12.9.2007 | Ostatní | 7219 čtenářů
Rodinný příběh

Rasismus: Západoevropské rasistické pokrytectví

Abbas

Čech nikomu ambasádu zapálit nepůjde a takový Estonec tím spíš ne, který má sám problém s pálením vlastních ambasád (tentokrát od Rusů). Češi, Slováci, Poláci či Bulhaři jsou naprosto ideální terč, protože jsou "z Východu", tedy z míst, o kterých zejména starší generace žijící v západní Evropě neví naprosto nic, protože jsou civilizovaní (a tedy se nebudou moc aktivně bránit) a zároveň neumírají hladem, a tedy nelze se k nim chovat blahosklonně.

Autor: Thorstein Bjornsson | Publikováno: 8.9.2007 | Ostatní | 12199 čtenářů

Zelení: Další kolektivní krádež?

Bursík Martin

Co si také mají co lidé dovolovat nějaká drahá auta, že? Vždyť jim stačí felicie nebo autobus, pane Bursíku, viďte! A to ani nehovořím o tom, že ono biopalivo je dražší, nežli klasická nafta, tudíž si za zničení našich motorů zaplatíme nejen v servisu, kde budou opravovány, ale i na samotných čerpacích stanicích, kde budeme za nechtěný šmejd platit víc. Není to tak dávno, co se v ČR prodávala bionafta na mnoha čerpacích stanicích, přičemž se prodávat přestala, protože ji takřka nikdo nekupoval.

Autor: Thorstein Bjornsson | Publikováno: 6.9.2007 | Politika | 8024 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Dočkáme se protiamerického postoje z pravicových pozic?

Clinton_Hillary

Takové Spojené státy by se stáhly z Iráku a Afghánistánu, navázaly by kontakty s islámskými hnutími po celém světě, jejich presidentka by si podávala ruce s předními světovými pseudohumanisty a multikulturními vůdci, rozvázaly by těsné vztahy s Israelem, Polskem a Čínskou republikou ve prospěch Ruska, tzv. Čínské lidové republiky či Evropské unie.

Autor: Thorstein Bjornsson | Publikováno: 28.8.2007 | Politika | 9697 čtenářů

Česká republika: Jak dostat zemi na západ?

Vlajka - Česká Republika

Další kapitolou, která označuje ČR jako Ost-Europu, jsou místní silnice. Není ani tak zdaleka problém v jejich technickém stavu, ostatně co si budeme říkat, v takovém Švédsku vypadají velmi podobně a navzdory všemu tamnímu socialismu nikdo soudný Švédsko za Ost-Europu nepovažuje. Je to v lidech, kteří po těch silnicích jezdí. Za tu dobu, co žiji (a jezdím) v Norsku, zvykl jsem si velice na tamní způsob jízdy, tedy přesně v souladu s pravidly a rychlostními limity, s tempomatem a bez stresu.

Autor: Thorstein Bjornsson | Publikováno: 17.8.2007 | Politika | 6055 čtenářů

Jak je to s nevěrou čelných představitelů země?

Kováčová s Paroubkem a pivem

Je opravdu politováníhodné, že nikdo veřejně nevystoupil s názorem, že předseda vlády i předseda ČSSD by měli kvůli nevěře opustit všechny veřejné funkce. Ano, lze argumentovat tím, že politik má stejné právo být nevěrný jako kterýkoliv jiný občan. Nicméně dodávám: stejně jako kterýkoliv občan má i právo například zmlátit kolemjdoucího na ulici.

Autor: Thorstein Bjornsson | Publikováno: 14.8.2007 | Politika | 6609 čtenářů

8 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s RusyPRIMA ukázala fotografií muže, který měl zemřít na koronavirus. Muž přitom žije a je plně zdráv!Jak ze sebe udělat totálního idiota. Kandidát na prezidenta Petr Pavel se neskutečně ztrapnilÚplná novinka, tohle by měl přečíst každý Čech! Základy islámu a jejich výklad

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

IS vyzval k útokům na sociálních sítíchPo vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le Penová

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění