reklama

Fuj, to je nechutné. A těmto dobytkům posílá Brusel peníze? Z tohoto obrázku se vám udělá zle

Autor: Hana Lukešová | Publikováno: 5.6.2018 | Rubrika: Citáty

Prezident Palestinské samosprávy Mahmůd Abbás se nechal vyfotografovat dne 23.5.2018 během svého pobytu v nemocnici, aby dokázal, že se již plně zotavil po prodělané pneumónii. Na fotografii je zachycen při četbě oficiálních novin Palestinské samosprávy al-Hayat al-Jadida. Na zadní straně tohoto plátku je umístěna antisemitská karikatura Muhammeda Sabaaneha, na které můžeme vidět osmiměsíční dítě Laylu Ghandour , kterému izraelský voják odebral láhvi s mlékem a místo toho ji krmil z láhve s jedem. Toto dítě mělo zemřít podle palestinských novinářů během „dne návratu“ 14.5.2018. Následně se v Gaze a po celém blízkovýchodním regionu stalo toto dítě tváří, jakýmsi symbolem, palestinských bojů.

Na začátku tzv. Palestinci tvrdili, že dítě zemřelo následkem nadýchání slzného plynu a její pohřeb byl odvysílán sdělovacími prostředky po celém světě. Nicméně se později objevily pochybnosti, zda-li dítě zemřelo následkem inhalace slzného plynu, posléze se předpokládalo, že příčinou její smrti byl pravděpodobně srdeční infarkt, ale aby nebylo vše tak jednoduché, tak se nyní dovídáme, že „ministerstvo zdravotnictví Hamasu“ již nevede Leylu Ghandour mezi obětmi palestinských násilností. Opět jsme byli svědky kolosální lži, kterou rozšířila mainstreamová média po celém světě, ale jak už to bývá, pravda byla opačná, ale s korekcí zprávy se již mainstreamoví novináři jaksi neobtěžují. A na závěr se nabízí bolestné otázky, co vlastně dělají malé děti u plotu, kde probíhají zuřivé boje? Jsou schopné tak malé děti regulérně bojovat? Umí zacházet se zbraněmi? Jací rodiče jsou schopni brát své malé děti k násilným konfrontacím, při nichž je velká pravděpodobnost, že můžou přijít o život? Na tomto příkladu chování můžeme vidět velikou neúctu k životu a ukázalo se, že americká velvyslankyně při OSN Nikky Haley měla pravdu, když během jeho zasedání obvinila hamasácké teroristy z toho, že používají své děti jako „krmivo do kanonů“.

 

 


 

reklama
10180 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Svatý boj proti fake news? Diktatura jede na plné obrátky!Tuto petici prostě podepište a šmytec. Je nejvyšší čas přestat strkat hlavu do písku a říct jasné slovoTento komentář vyvolal na sociálních sítích značnou pozornost. Autor se s tím vůbec nemažeToto se bude dít v Evropské unii v příštích měsících. Dobře vám z toho nebudeKdo spáchal teroristický útok v Londýně? Na stole jsou dvě bizarní varianty

euPortal.cz

Strýc ženy sežrané africkým kanibalem-uprchlíkem: Kde jste byli vítačí, když mučili a vraždili mou neteř?Fakta ze šokující studie, ze které se sluníčkáři zblázní: Černoši mají nejnižší inteligenci, nejvyšší agresivitu a je mezi nimi nejvíce vražd!

Eurabia.cz

No-go zóny – realita dnešní zaimigrované západní EvropyMuslimský duchovní šokoval USA: Homosexualita je spojená se špínou! My víme, proč ji trestáme smrtí.

FreeGlobe.cz

Nahatí Židi tancovali v koncentrákuChtěli dokázat, že islamisté jsou mírumilovní. Teď jsou dva naivní Američani po smrti (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Darebáci a blbečkové zaslepení nesmyslnou ideologií rozkládají národní komunitu a kohezi společnosti. Do tohoto politováníhodného stavu nás přivedla „liberální demokracie“Tímto mohou Američané způsobit Putinovi výrazné problémy...

eOdborar.cz

V Rusku se rozvíjí se malé podnikání. To podnikání, které u nás už patnáct let naše byrokracie tvrdě potlačujeJsou zaměstnanci soukromé sféry takoví idioti, aby opět volili neomarxisty z ČSSD? Aneb proč vedení odborů opět upřednostňuje státní zaměstnance?

ParlamentniListy.cz

Šéf agrárníků otevřeně promlouvá o tom, kolik si za jídlo připlatímeBude řev, nejspíš velký. Václav Klaus promluvil o dnešním Rusku
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění