reklama

Doznání odsouzence na smrt. Jen pro silné povahy!

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 24.5.2018 | Rubrika: Humor
Bestie

Slavný soude, chtěl bych uvést toliko na svoji obhajobu:

Jsem EUropan a vůbec necítím žádné vazby ke své zemi, odporné bílé rase či rodině. Nerozlišuji mezi pohlavími, barvou pleti, výší majetku, náboženským přesvědčením, velikostí poprsí ani fandovstvím k fotbalovému týmu.

Zkrátka a dobře, mám rád všechny lidí na světě. I ty méně schopné, kteří obývají africký kontinent, a o které je žádoucí se starat od kolíbky až po rakvičku. Protože jim to prostě dlužíme.

Nikdy by mě nenapadlo se vysmívat bílé ženě/eskymačce, indiánce/cikánce/mulatce jenom proto, že je levicovou aktivistkou, feministkou či vegankou. To se naprosto příčí mému přesvědčení a dobrému vychování, které se mi dostalo za časů socialistického ČSSR.

Jsem si plně vědom toho, že vývoj světa šel kupředu a co platilo dříve (dvě pohlaví, dítě a táta s mámou), dnes již dávno neplatí. Zároveň bych chtěl připomenout, že i já osobně jsem se stával a pravidelně stávám terčem rasismu.

Můj někdejší spolužák ze střední školy mě například častoval nálepkou "cikán", moji údajní kamarádi mi občas říkají "arabe" či "černej". Směji se tomu s nimi, ale v duši mě to bolí. Vím, že podobné "žertování" je odpudivé, amorální a zpátečnické.

Budiž mi přičteno k dobru, že jsem v dobách bujarého mládí jednou souložil s dívkou, jejíž otec byl Rom. Ukazovala mi jej v albu. Seděl v pracovním týdnu dopoledne v hospodě a smál se drze do objektivu. Byl to tedy na 100% Rom. Zároveň jsem pracoval v reklamě ve dvojčlenném týmu s homosexuálem a později také s lesbičkou.

Nikdy jsem ani v žertu nepoukazoval na jejich odlišnou sexuální orientaci a vážil jsem si jich jako lidských bytostí. Odmítám pomluvy, podle kterých jsem se šel po každém společném sezení u jednoho stolu vydrhnout kartáčem, aby se ze mě nestala taky "bukvice".

Ne, já opravdu nemám žádné předsudky.

Dokonce jsem i na serveru ePortál.cz publikoval články jednomu homosexuálovi a není pravda, že bych zrovna jeho homo-bukvičácké texty zařazoval do zvláštní rubriky s názvem "Pro bukvičáky". To jsou jen sprosté lži, které mají zničit moji nadějně se rozbíhající politickou kariéru.

Toť vše. Víc již nemám co dodat. Doufám, že rozsudek bude přísný, ale spravedlivý.

PS. A prosil bych mediální m.dky, aby tento koment ve svých pochybných plátcích případně moc nezkracovali. Mohou zmenšit moji fotku, nebo to publikovat na pokračování.

 

reklama
4566 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Jakub Janda se velmi drsně vyjádřil o našich poslancích. Za tohle by mu mělo být doživotně zakázáno točit gay pornoArogantní vetřelci, nejroztodivnější hrůzy...vážně se to někomu líbí? Chudáci ženský. Ach jo...A nebo ne? Tady jsou dost výživné statistikyNic proti moderním technologiím, ale...nebuďme sluhy elektroniky!Palestinci se nejraději baví touto oblíbenou kratochvílí. Jen pro silné žaludky

euPortal.cz

Totální výsměch občanům. Takto vám známá česká politička lhala do očí v přímém přenosuMladý Klaus opět udeřil: Věčně lehce opilý Kalousek je už ve sněmovně jen takovým klaunem...

Eurabia.cz

Napište politickému vězni do Anglie ať vidí, že v odporu proti multikulturnímu a pro-islámskému režimu není sám!Imigrační politika: Merkel obviněna! Adepti i v ČR

FreeGlobe.cz

140 000 muslimů na oslavách v parku jednoho západoevropského města (+ video)Kdo vyhraje v Moskvě? Tajné služby v negližé

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Němci znovu volají po vůdčí roli v Evropě a ve světěSílené, 0,7 % nejbohatších vlastní více než 45 % světového bohatství a 8 % nejbohatších téměř 85 %. Tento „amerikanizmus“ se nyní Washington coby svou světovou nadvládu chystá nasadit na celý svět

eOdborar.cz

Magistrát Olomouce kašle na zdravotně postiženou ženu a upřednostňuje zdravé zájemce o byt - jde snad o korupci či aroganci?Závěry jednání mocnosti jsou ve prospěch USA a v neprospěch Evropy a to díky Merklové a spol.

ParlamentniListy.cz

Miloš Zeman pro PL: S Merkelovou o Sudeťácích budu mluvit. Správně, Matteo Salvini! Neschopný Pavel Šafr, odevšad ho vyhodili. Stop Soros, souhlasím. Václav Moravec, zjev...Pan Havel nedovedl většinový systém jako v Americe. Tam to pan Trump řídí všechno, zasnil se Andrej Babiš před lidmi
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění