Kdy už tato svinstva konečně skončí? Proč to Západ ještě podporuje?

Autor: Hana Lukešová | Publikováno: 4.5.2018 | Rubrika: Historie
Izrael

V průběhu arabsko-izraelských bojů od vzniku Izraele až do současné doby palestinští islamisté zjistili, že obrazy zraněných nebo zabitých dětí snadno poštvávají veřejné mínění na západě proti Izraeli. Lidský život je pro Hamas a jiné islamisty bezcenný, a proto není divu, že cynicky využívají své vlastní oběti jako propagandistickou strategii k démonizaci Izraelců coby „vrahů palestinských dětí“.

Izraelští vojáci poznamenali, že palestinští teroristé často posílali své děti dělat výtržnosti k izraelské hranici. Dokonce hamasáci poslali sedmiletou dívku jako živý štít k hraničnímu plotu mezi Gazou a Izraelem, naštěstí izraelští vojáci spatřili arabskou dívku včas a poslali ji mimo dosah nebezpečí, ale další dítě, patnáctiletý chlapec Mohammed Ibrahim Ayub byl zabit izraelskými obrannými silami během výtržností, posléze když házel Molotovovy koktaily na izraelské vojáky.

Hamasáci nebyli prvními v dějinách, kteří zneužívali své děti k válečným operacím. Např. v nacistickém Německu tzv. Hitler Jugend (Hitlerova mládež) hrála klíčovou roli v vzestupu nacistického režimu. Dětské organizace Muslimského bratrstva během druhé světové války byly inspirovány německými polovojenskými dětskými organizacemi. Nicméně na rozdíl od dnešních zfanatizovaných muslimů němečtí nacisté chápali indoktrinaci svých dětí jako budoucí investici, ne něco, co mělo být využito jako okamžitá lidská oběť. Pouze na konci druhé světové války Němci z důvodu nedostatku pracovní síly vytvořili z dětí a starců armádu, která měla bránit Berlín proti postupujícím spojeneckým vojákům. Mnohým německým dětem poslané do armády bylo méně než 12 let.

Ale na rozdíl od Hitlera Hamas systematicky nevystavuje své děti a mládež proti Izraeli kvůli nedostatku pracovní síly, ale jedná záměrně s cílem pošpinit a demoralizovat Stát Izrael v očích veřejného mínění po celém světě. Vedení Hamasu si plně uvědomuje skutečnost, že izraelská armáda dodržuje přísný kodex chování, mající ušetřit co nejvíce životů mezi civilisty. Hamas se tudíž dopouští dvojích válečných zločinů, jednak se snaží zabíjet izraelské civilisty a na druhé straně neváhá využít ty své jako lidské štíty v průběhu válečných konfliktů.

Během poslední války v Gaze roku 2014 se vedoucí představitelé Hamasu skrývali v opevněných bunkrech pod hlavní gazanskou nemocnicí Al- Shifa, přičemž plně věděli, že se IDF (Izraelská armáda) zdrží útoků na nemocnice, školy a jiné civilní cíle, i když mnohé školy a nemocnice právě Hamas používal k provádění teroristických operací. Po skončení válečného konfliktu v Gaze generálové z deseti různých zemí, včetně Velké Británie, Německa, Indie a Francie vypracovali srovnávací studii, v níž potvrdili, že žádná armáda v dějinách válek, neudělala více, aby minimalizovala civilní ztráty na straně nepřítele.

Nesmíme ale zapomenout, že ani „umírněný“ Fatah „nezůstává pozadu“ ve fanatizování a obětování svých dětí proti Izraelcům. Členové této tzv. „umírněné organizace “ pojmenovali dětský tábor po Abu Jihadovi vlastním jménem Khalilovi Al-Wazirovi, zakladateli Fatahu a zástupci zemřelého Jásira Arafata. Mezi léty 1960-1980 naplánoval řadu teroristických útoků, během kterých přišlo o život přes 125 Izraelců. Akce na připomenutí výročí úmrtí Abu Džihada se účastnilo stovky palestinských dětí a posléze si Abbás „přisadil“ ve své řeči dne 30.4.2018 před palestinským národním shromážděním, když prohlásil, že holocaust nebyl spáchán z důvodu antisemitismu, nýbrž byl podmíněn špatným sociálním chováním Židů a opět během svého projevu popřel historické spojení židovského národa s Zemí Izraelskou.

Mezinárodní společenství, ať už mnohé podorganizace OSN, mainstreamová média a liberálové po celém světě pranýřují Izrael za to, že se brání a tím jsou přímo odpovědni za chování teroristů z Hamasu a Fatahu, které povzbuzují k tomu, aby pokračovali ve své metodě vedení války a to zneužívání svých vlastních civilistů jako živých štítů, včetně žen a dětí.

 

Klíčová slova: Palestina  | Izrael
4021 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostNATO: Zelený tank na baterky„Dezinformační weby“ útočí, aneb Pozor na samozvané nositele a obránce té jediné správné pravdyPoctiví průzkumníci, nebo prodejné děvky? Trikolóra, zabydlující se na české politické scéně, asi začíná někomu setsakra vadit...O dnešním Íránu si většina žurnalistů a komentátorů u nás i na Západě – snad v důsledku prvoplánové politické propagandy – zvykla psát jako o bezmála totalitní diktatuře

euPortal.cz

Ve Stockholmu vyhazují důchodce z bytů, aby je mohli obsadit migrantyŠtvaní proti Rusku není „předsudečná nenávist“, proti Rusku se štvát může... Vládne nám jakýsi deep state ovládající média, univerzity a další instituce

Eurabia.cz

Děsivý týden ve Stockholmu: Extrémní! Takhle vypadá multikulturní rájO radikalismu pražského muslimského duchovního se veřejně vědělo dávno, proč úřady nezasáhly?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Zelený úděl, Velký skok, kulturní revoluce a Zelení gardistéDalší kapitola v dlouholeté nevyhlášené válce mezi Izraelem a Íránem?

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Za politickým podříznutím Udženiji byla pouhá dvě slova. A dávná akce Jaromíra Soukupa… Vlivný člen ODS promluvilZeptali jsme se politiků na „Vondrovu základnu“ pro americké letectvo v Ostravě. Kníže byl okamžitě pro, podle jiných nepřipadá v úvahu
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění