To vás z gauče vážně zvedne jenom jedna mlátička? A co Brusel? Merkelová? Dublin IV.?

Autor: Zdeněk Lanz | Publikováno: 9.3.2018 | Rubrika: Polemika
Bordel

V posledních dnech plnily naše média zprávy o pátečním zvolení komunistického poslance Zdeňka Ondráčka do čela stálé sněmovní komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Proti jeho zvolení se ihned „vzedmula“ vlna odporu, která vyvrcholila pondělními demonstracemi v mnoha našich městech. A nechyběla ani „úderná“ hesla.

Cíle bylo nakonec dosaženo a předseda Ondráček hned v pondělí, při svém projevu v Poslanecké sněmovně, kterému předcházela ostrá výměna názorů poslanců, oznámil svou rezignaci.

A to i přesto, že byl demokraticky zvolen 79 hlasy demokraticky zvolených poslanců, když potřebné minimum bylo 78.

Podle serveru iDNES.cz z 45 poslanců, kteří se hlasování nezúčastnili, bylo 15 z hnutí ANO. Z 15 poslanců ČSSD hlasovalo jen 6, chybělo 5 poslanců Pirátů, 4 komunisté, 3 občanští demokraté, 3 poslanci SPD a 3 TOP 09, 2 lidovci a jeden poslanec z hnutí STAN.

Kde byli při pátečním hlasování chybějící poslanci včetně těch z tzv. demokratického bloku?

Proč nebyli v „práci“?

A byli všichni řádně omluveni?

Vždyť stačilo málo, poslanec Ondráček by zvolen nebyl a celá „šaškárna“ se nemusela vůbec odehrát.

Ano, komunista Ondráček na svou funkci pod tlakem rezignoval. Sám prohlásil, že neodstupuje kvůli „křiklounům” na ulici, ale protože má strach o své zdraví a o svoji rodinu.

Ale!

Je tu ještě jedna otázka!

Proč lidé – demonstranti, třeba i „právem“, zaplňují náměstí našich měst na protest proti demokraticky zvoleným politikům, když je jiné, daleko závažnější skutečnosti „nechávají v klidu“?

Proč tito lidé neprotestují proti absenci poslanců v Poslanecké sněmovně?

Proč tito lidé neprotestují proti „šílenství“ šířícímu se z Bruselu, potažmo z Berlína?

Proč tito lidé neprotestují proti neuvěřitelné aroganci představitelů EU a německé kancléřky?

Proč neprotestují proti tomu, že Bohuslav Sobotka podepsal tzv. Evropský pilíř sociálních práv, v němž se počítá s tím, že sociální, zdravotní a školská politika se bude v EU postupně sbližovat?

Proč neprotestují proti vládou schválenému přistoupení ČR k fiskálním paktu EU?

Proč neprotestují proti přípravě tzv. Dublin IV?

Proč neprotestují proti postupující likvidaci suverénní, demokratické České republiky?

Proč neprotestují proti všemu zlu, bez výjimky?

 

4457 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Palestinci se nejraději baví touto oblíbenou kratochvílí. Jen pro silné žaludkyVýstřel z Aurory už zazněl, jestli jste jej přeslechli. Vsadím svoje boty, že tato politická strana má velký potenciálTohle slovo novináři prostě milují. Přitom to je jeden velký nesmyslMožná budete překvapeni. Už za pár let může být všechno úplně jinakCo tam mladý Klaus ještě dělá, proboha?

euPortal.cz

Podívejte se, jak mladý Klaus brutálně zesměšnil Kalouska. To je fakt pecka...Zbytek původních Evropanů se má asimilovat s novými kolonizátory. U děti mladších 15 let tvoří Němci již jen 64 procent

Eurabia.cz

Zaplavili Švédsko muslimskými imigranty a teď strkají hlavu do písku a jejich rady týraným ženám ani nefungují!Rakouská učitelka o dětech přistěhovalců: Neumějí zacházet s nůžkami nebo lepidlem. Nemají ani jednu knihu

FreeGlobe.cz

Hollywood je místo zrádců a pedofilů. Skončil jsem s ním, říká Clint EastwoodZoufalí Francouzi stavějí kolem Eiffelovky zeď. Chtějí ji bránit před těmi, které si pozvali. Pomůže to? A co na to Václav Havel? (+ foto, video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Sílené, 0,7 % nejbohatších vlastní více než 45 % světového bohatství a 8 % nejbohatších téměř 85 %. Tento „amerikanizmus“ se nyní Washington coby svou světovou nadvládu chystá nasadit na celý světTyto věci zkorumpovaly Havla. Schwarzenberg a Albrightová. Zpěv z mešity rozléhající se od německých hranic… Poslanec, který se ostře střetl s Kalouskem, hovoří

eOdborar.cz

Magistrát Olomouce kašle na zdravotně postiženou ženu a upřednostňuje zdravé zájemce o byt - jde snad o korupci či aroganci?Závěry jednání mocnosti jsou ve prospěch USA a v neprospěch Evropy a to díky Merklové a spol.

ParlamentniListy.cz

Říkejte už pravdu o Rusku a migraci! Chyťte se za nos. Od Klause zazněla další brutální slovaBudete televizní hvězda, takové devianty ČT ráda zabírá! Zeman na náměstí nemilosrdně skoncoval s mužem s transparentem
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění