To vás z gauče vážně zvedne jenom jedna mlátička? A co Brusel? Merkelová? Dublin IV.?

Autor: Zdeněk Lanz | Publikováno: 9.3.2018 | Rubrika: Polemika
Bordel

V posledních dnech plnily naše média zprávy o pátečním zvolení komunistického poslance Zdeňka Ondráčka do čela stálé sněmovní komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Proti jeho zvolení se ihned „vzedmula“ vlna odporu, která vyvrcholila pondělními demonstracemi v mnoha našich městech. A nechyběla ani „úderná“ hesla.

Cíle bylo nakonec dosaženo a předseda Ondráček hned v pondělí, při svém projevu v Poslanecké sněmovně, kterému předcházela ostrá výměna názorů poslanců, oznámil svou rezignaci.

A to i přesto, že byl demokraticky zvolen 79 hlasy demokraticky zvolených poslanců, když potřebné minimum bylo 78.

Podle serveru iDNES.cz z 45 poslanců, kteří se hlasování nezúčastnili, bylo 15 z hnutí ANO. Z 15 poslanců ČSSD hlasovalo jen 6, chybělo 5 poslanců Pirátů, 4 komunisté, 3 občanští demokraté, 3 poslanci SPD a 3 TOP 09, 2 lidovci a jeden poslanec z hnutí STAN.

Kde byli při pátečním hlasování chybějící poslanci včetně těch z tzv. demokratického bloku?

Proč nebyli v „práci“?

A byli všichni řádně omluveni?

Vždyť stačilo málo, poslanec Ondráček by zvolen nebyl a celá „šaškárna“ se nemusela vůbec odehrát.

Ano, komunista Ondráček na svou funkci pod tlakem rezignoval. Sám prohlásil, že neodstupuje kvůli „křiklounům” na ulici, ale protože má strach o své zdraví a o svoji rodinu.

Ale!

Je tu ještě jedna otázka!

Proč lidé – demonstranti, třeba i „právem“, zaplňují náměstí našich měst na protest proti demokraticky zvoleným politikům, když je jiné, daleko závažnější skutečnosti „nechávají v klidu“?

Proč tito lidé neprotestují proti absenci poslanců v Poslanecké sněmovně?

Proč tito lidé neprotestují proti „šílenství“ šířícímu se z Bruselu, potažmo z Berlína?

Proč tito lidé neprotestují proti neuvěřitelné aroganci představitelů EU a německé kancléřky?

Proč neprotestují proti tomu, že Bohuslav Sobotka podepsal tzv. Evropský pilíř sociálních práv, v němž se počítá s tím, že sociální, zdravotní a školská politika se bude v EU postupně sbližovat?

Proč neprotestují proti vládou schválenému přistoupení ČR k fiskálním paktu EU?

Proč neprotestují proti přípravě tzv. Dublin IV?

Proč neprotestují proti postupující likvidaci suverénní, demokratické České republiky?

Proč neprotestují proti všemu zlu, bez výjimky?

 

4632 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Začínám pomalu ztrácet víru v naší zemi i celý západní světDotace pro Babiše jsou téměř třikrát vyšší než jeho zaplacené daně. A to se vyplatí!Probudí střelba ve Štrasburku evropskou veřejnost?A zase ti Palestinci. Ach joŽluté vesty dělají chaos? A co potom dělaly poslední desítky let vládnoucí elity?

euPortal.cz

Česká televize je arogantní monstrum, které si myslí, že může beztrestně mediálně popravovat lidi. Místo, aby o politice informovali, tak ji vytváří a dělají...Poslanec se postavil proti politikům, kteří pošlapávají vůli voličů...

Eurabia.cz

Francouzské město vystavilo vánoční město, ale bdělý soud zasáhl a nařídil betlém ostranitVýsledek ovládnutí školství socialisty v Itálií: Učitelka nutila děti nevyslovovat děťátko Ježíšek!

FreeGlobe.cz

Zabijeme jejich děti, ženy, psy a kočky! Zabijeme všechny! Černošský politik vyhrožuje bělochům (+ video)Expert: Dnes je móda na ruské špiony po celém světě. Služby ale neví, koho opravdu chytí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Tomáš Halík udělí KSČM vyznamenání...BIS škodí zájmům ČR a našich spojenců

eOdborar.cz

Takto se tuneluje rozpočet české armády! Kolem miliardy na víc za zastaralé systémy ...Protesty ve Francií a nepochopení vládnoucích elit jejích příčin

ParlamentniListy.cz

„Je to prase první kategorie, lidská svině!“ Tajná nahrávka z nejvyšších pater ČSSD. Zimola reaguje na brutální útok. Padají jména a spojitostiSmyslem sankcí je nasrat obyvatelstvo postižené země, aby... Biolog Jírovec spustil těžkou kanonádu. I na neziskovky či vyhrožování cizími agenty
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění