reklama

Komunisté to tady zplundrovali na 40 let. Necháme to samé udělat neomarxisty?

Autor: Redakce | Publikováno: 26.2.2018 | Rubrika: Ostatní
Vlajka - Česká Republika

Tak co říci ke včerejšímu kulatému výročí? Je fajn, že jsme se zbavili znárodňování, zatýkání, pronásledování, mučení a vraždění, za kterou nesou zodpovědnost komunisté. Jenže bohužel ani dnes si nemůžeme moc pískat. Komunisté šli od válu a postupně je vystřídali neomarxisté.

Ti mají v podstatě stejné cíle a jsou stejně fanatičtí, bezohlední a nelítostní. 

Jen místo ideologie komunismu mají ideologii multikulturalismu. Zatím své odpůrce nevraždí, ale do vězení je již posílají. Případně jim zničí jejich osobní či profesní života, když je označí za "xenfoba, homofoba či islamofoba".

Příkladem za všechny budiž kampaň "MeToo".

Problém je, že jimi páchané zlo není na první pohled vidět. Spoustu lidí si tedy neuvědomuje, co všechno Piráti, Zelení, Žít Brno, ČSSD nebo i TOPkaři představují.

Je smutné, že právě komunisté jsou mnohem méně nebezpeční než lidskoprávní aktivisté a neziskovkáři v politice, ale i mimo ni. Napojeni pupeční šňůrou na Evropskou unii nebo Sorose. Vždy neomylní, vždy připraveni ostrakizovat své odpůrce...

Právě dnes, 25. února, bychom si měli uvědomit, že ani před těmi 70 lety spousta lidí netušila, co jsou komunisté zač. Proto vše skončilo tak, jak skončilo.

Jejich dnešní následovníci, neomarxisté, za sebou nemají SSSR, ale Brusel. Stejně nechutné cíle, jen jiné metody a postupy a je samozřejmě jiná doba.

Buď jak buď, také my dnes musíme bojovat za naši svobodu. Tvrdě a všemi prostředky. Nesmíme připustit, aby neomarxisté zvítězili a dusili nás 40 let v kuse jako komunisté!

reklama
3346 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Jiří Drahoš udělal obrovskou radost Václavu Havlovi a Andreji Babišovi. Podívejte se čímTak tady máte toho "nejslušnějšího" politika z celé Evropy. Ještě byste jej chtěli mít u nás?Známý europoslanec to tvrdě natřel Putinovi a Rusku. Rusofilové by tento článek asi číst neměliEvropská unie nás zase pořádně skřípla. Je to děsivé, ale vlastně by vás to ani nemělo překvapitNemějte už obavy z afrických a muslimských migrantů. Brzy už zavládne klid a mír. Jenom to má takový jeden malý háček

euPortal.cz

Bohužel, pane prezidente, nemáte na výběr... Šokující zpráva ze zákulisí o tom, jak jednají s Trumpem v Bílém domě...Kdo všechno byl nebo je očividně spojen se Sorosovým Open Society Fund v ČR?

Eurabia.cz

Česko má ideální počet obyvatel. Žádné muslimy a černochy nepotřebuje ...Romové a Afričané okrádají turisty v Římě ...

FreeGlobe.cz

Projekt integrace imigrantů na školách krachuje. Situace je beznadějná. Učitelé se ale o tom bojí mluvitSeruti komentuje: Jsou Lidové noviny a pornoherec Jakub Janda ruskými agenty? Přední politici naznačují, že ano. Jde také o terorismus. Přinášíme neuvěřitelně šokující informace! (+ video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Putinův triumf a co hrozíPeking se většinou do napínání vztahů mezi Západem a Ruskem příliš nemíchá, ale nyní oficiálně varoval Londýn, aby se neukvapoval, pokud nemá v ruce žádná „reálná fakta“...

eOdborar.cz

Politické elity Evropy zradily občany! Protěžují korporace a ždímají občany daněmi co to jde ...Pedagog: Mladým je od dětství vštěpován jediný správný politický názor: Podporuj EU, USA, multikulturalismus, homosexualismus, imigraci...

ParlamentniListy.cz

Co mě nenechali říct v ČT. Josef Skála vystupuje ve věci Skripal, je to prý úplně jinakKalousek, holčičky, které demonstrují, Soros, Putna, inteligence Němcové... Profesor Jan Keller zase naštve spoustu lidí
Anketa
Kdo by měl být příštím prezidentem naší země? Ve třech kolech ankety jsme vám nabídli 27 prezidentských kandidátů. Z každého kola postoupili tři nejlepší. Tady jsou a vy teď rozhodněte, kdo je "nejlepší z nejlepších".
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění