Komunisté to tady zplundrovali na 40 let. Necháme to samé udělat neomarxisty?

Autor: Redakce | Publikováno: 26.2.2018 | Rubrika: Ostatní
Vlajka - Česká Republika

Tak co říci ke včerejšímu kulatému výročí? Je fajn, že jsme se zbavili znárodňování, zatýkání, pronásledování, mučení a vraždění, za kterou nesou zodpovědnost komunisté. Jenže bohužel ani dnes si nemůžeme moc pískat. Komunisté šli od válu a postupně je vystřídali neomarxisté.

Ti mají v podstatě stejné cíle a jsou stejně fanatičtí, bezohlední a nelítostní. 

Jen místo ideologie komunismu mají ideologii multikulturalismu. Zatím své odpůrce nevraždí, ale do vězení je již posílají. Případně jim zničí jejich osobní či profesní života, když je označí za "xenfoba, homofoba či islamofoba".

Příkladem za všechny budiž kampaň "MeToo".

Problém je, že jimi páchané zlo není na první pohled vidět. Spoustu lidí si tedy neuvědomuje, co všechno Piráti, Zelení, Žít Brno, ČSSD nebo i TOPkaři představují.

Je smutné, že právě komunisté jsou mnohem méně nebezpeční než lidskoprávní aktivisté a neziskovkáři v politice, ale i mimo ni. Napojeni pupeční šňůrou na Evropskou unii nebo Sorose. Vždy neomylní, vždy připraveni ostrakizovat své odpůrce...

Právě dnes, 25. února, bychom si měli uvědomit, že ani před těmi 70 lety spousta lidí netušila, co jsou komunisté zač. Proto vše skončilo tak, jak skončilo.

Jejich dnešní následovníci, neomarxisté, za sebou nemají SSSR, ale Brusel. Stejně nechutné cíle, jen jiné metody a postupy a je samozřejmě jiná doba.

Buď jak buď, také my dnes musíme bojovat za naši svobodu. Tvrdě a všemi prostředky. Nesmíme připustit, aby neomarxisté zvítězili a dusili nás 40 let v kuse jako komunisté!

3468 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Svatý boj proti fake news? Diktatura jede na plné obrátky!Tuto petici prostě podepište a šmytec. Je nejvyšší čas přestat strkat hlavu do písku a říct jasné slovoTento komentář vyvolal na sociálních sítích značnou pozornost. Autor se s tím vůbec nemažeToto se bude dít v Evropské unii v příštích měsících. Dobře vám z toho nebudeKdo spáchal teroristický útok v Londýně? Na stole jsou dvě bizarní varianty

euPortal.cz

Strýc ženy sežrané africkým kanibalem-uprchlíkem: Kde jste byli vítačí, když mučili a vraždili mou neteř?Fakta ze šokující studie, ze které se sluníčkáři zblázní: Černoši mají nejnižší inteligenci, nejvyšší agresivitu a je mezi nimi nejvíce vražd!

Eurabia.cz

No-go zóny – realita dnešní zaimigrované západní EvropyMuslimský duchovní šokoval USA: Homosexualita je spojená se špínou! My víme, proč ji trestáme smrtí.

FreeGlobe.cz

Nahatí Židi tancovali v koncentrákuChtěli dokázat, že islamisté jsou mírumilovní. Teď jsou dva naivní Američani po smrti (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Darebáci a blbečkové zaslepení nesmyslnou ideologií rozkládají národní komunitu a kohezi společnosti. Do tohoto politováníhodného stavu nás přivedla „liberální demokracie“Tímto mohou Američané způsobit Putinovi výrazné problémy...

eOdborar.cz

V Rusku se rozvíjí se malé podnikání. To podnikání, které u nás už patnáct let naše byrokracie tvrdě potlačujeJsou zaměstnanci soukromé sféry takoví idioti, aby opět volili neomarxisty z ČSSD? Aneb proč vedení odborů opět upřednostňuje státní zaměstnance?

ParlamentniListy.cz

Šéf agrárníků otevřeně promlouvá o tom, kolik si za jídlo připlatímeBude řev, nejspíš velký. Václav Klaus promluvil o dnešním Rusku
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění