reklama

Páni aktivisté se zase předvedli. Proč jim opět šli novináři tak na ruku? Nebylo toho humbuku kvůli dvanácti demonstrantům příliš?

Autor: Robert Troška | Publikováno: 19.2.2018 | Rubrika: Polemika
stop

Jedno se exhibicionistům ve středu na Hradčanském náměstí musí uznat, dokázali v médiích vytvořit pocit „spontánnosti a upřímnosti“ i když opak byl pravdou. Měli vše do puntíku připravené včetně strnule působících dialogů.

Všimli jste si, že na celé akci bylo více novinářů než samotných „protestujících“?

Jediné štěstí pro diváky byl oděv se škraboškami dotyčných protestujících, jinak bychom si zástupce jednotlivých médií mohli splést se samotnými protestujícími. I když možná přesnější by bylo protestanty, po „odkrytí“ jmen „novodobých pragováků“, kteří v tomto případě na nás alespoň neposílají tanky ze spřátelené neomarxistické gubernie, protože ty novodobé neomarxistické ráje se teprve musí vybudovat, zjistilo se, že se nejedná jen o katolíky, ale také o protestanty a vůbec lidi poněkud podivného ražení jako je sexuální aktivistka žijící ve třech se dvěma bisexuálními muži nebo jejich guru podepisující známou výzvu Vědci proti strachu a lhostejnosti protestující v roce 2017 proti výstavbě Mariánského sloupu.

Co ale musí vpravdě „nadchnout“ každého alespoň trochu myslícího jedince je jejich výzva „... po revoluci lásky a něžnosti, která by z církevní hierarchické struktury znovu vytvořila živoucí a láskyplné společenství bratří a sester, pospolitost, která je vždy ochotna pomoci těm nejslabším, zraněným, lidem na okraji i celému stvoření,“

Tady normálnímu člověku musí naskakovat husí kůže! Ty nejkrutější komunistické režimy na světě jako je dnes severokorejský, ty vždycky začínaly krásnými utopickými frázemi o lepších zítřcích, aby pak následoval teror nejtvrdšího kalibru, který dokázal překonat i strašlivá válečná utrpení předchozích století.

Vzpomeňme, jak začínal Pol Pot, vrah miliónů nevinných lidí. Studoval ve Francii na škole, popisují ho většinou jako sympatického, usměvavého, ultralevicově zaměřeného studenta, který také vyznával lásku k rovnosti a chtěl „jen“ uskutečnit ráj na zemi. A jak tento socialistický ráj v Kambodži vypadal, víme všichni , statisíce lidí umučených, odvlečených do koncentračních táborů statisíce zastřelených a mohli bychom pokračovat dále.

Ne nadarmo se říká, že cesta do pekel je často dlážděna krásnými úmysl (doplnil bych idejemi). Naštěstí tito lidé jsou v církvi naprosto marginálního počtu.

A pan kardinál Duka? Je právě majákem trvalých hodnot, jenom tím, že odmítl sloužit mši pro LGBT komunitu, si okamžitě vysloužil nenávist a nálepkování ve stylu hnědnutí církve aj.

A když kardinál Duka v listopadu 2017 kritizoval v Mladé Boleslavi upřednostňování menšin nad většinovou společností, tak soudruhům a soudružkám tzv. Nové levice musely praskat žilky. To je přece jejich posvátná agenda! Na tu se v žádném případě nesmí sáhnout, ani ve snu!

Nezapomínejme, že těmto přívržencům extrémní levice nejde o dialog a toleranci, kterou se ve svých prohlášeních neustále zaštiťují, ale ve skutečnosti jim jde o nastolení a prosazení jejich agendy rovnosti pohlaví, dostat homosexuální sňatky na roveň manželství, genderová a transgenderová témata aj.

Kardinál Duka je na jednu stranu člověkem člověkem mírným a smířlivým, na druhou stranu prokázal svůj pevný postoj v mezních a kritických situacích, a proto vznikla na podporu kardinála petice Za hodnoty, které kardinál ztělesňuje.

Petici již podepsalo cca 2.000 lidí. Podrobněji se můžete s peticí seznámit ZDE.

 

 

reklama
8599 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Jiří Drahoš udělal obrovskou radost Václavu Havlovi a Andreji Babišovi. Podívejte se čímTak tady máte toho "nejslušnějšího" politika z celé Evropy. Ještě byste jej chtěli mít u nás?Známý europoslanec to tvrdě natřel Putinovi a Rusku. Rusofilové by tento článek asi číst neměliEvropská unie nás zase pořádně skřípla. Je to děsivé, ale vlastně by vás to ani nemělo překvapitNemějte už obavy z afrických a muslimských migrantů. Brzy už zavládne klid a mír. Jenom to má takový jeden malý háček

euPortal.cz

Bohužel, pane prezidente, nemáte na výběr... Šokující zpráva ze zákulisí o tom, jak jednají s Trumpem v Bílém domě...Kdo všechno byl nebo je očividně spojen se Sorosovým Open Society Fund v ČR?

Eurabia.cz

Česko má ideální počet obyvatel. Žádné muslimy a černochy nepotřebuje ...Romové a Afričané okrádají turisty v Římě ...

FreeGlobe.cz

Projekt integrace imigrantů na školách krachuje. Situace je beznadějná. Učitelé se ale o tom bojí mluvitSeruti komentuje: Jsou Lidové noviny a pornoherec Jakub Janda ruskými agenty? Přední politici naznačují, že ano. Jde také o terorismus. Přinášíme neuvěřitelně šokující informace! (+ video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Putinův triumf a co hrozíPeking se většinou do napínání vztahů mezi Západem a Ruskem příliš nemíchá, ale nyní oficiálně varoval Londýn, aby se neukvapoval, pokud nemá v ruce žádná „reálná fakta“...

eOdborar.cz

Politické elity Evropy zradily občany! Protěžují korporace a ždímají občany daněmi co to jde ...Pedagog: Mladým je od dětství vštěpován jediný správný politický názor: Podporuj EU, USA, multikulturalismus, homosexualismus, imigraci...

ParlamentniListy.cz

Co mě nenechali říct v ČT. Josef Skála vystupuje ve věci Skripal, je to prý úplně jinakKalousek, holčičky, které demonstrují, Soros, Putna, inteligence Němcové... Profesor Jan Keller zase naštve spoustu lidí
Anketa
Kdo by měl být příštím prezidentem naší země? Ve třech kolech ankety jsme vám nabídli 27 prezidentských kandidátů. Z každého kola postoupili tři nejlepší. Tady jsou a vy teď rozhodněte, kdo je "nejlepší z nejlepších".
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění