Páni aktivisté se zase předvedli. Proč jim opět šli novináři tak na ruku? Nebylo toho humbuku kvůli dvanácti demonstrantům příliš?

Autor: Robert Troška | Publikováno: 19.2.2018 | Rubrika: Polemika
stop

Jedno se exhibicionistům ve středu na Hradčanském náměstí musí uznat, dokázali v médiích vytvořit pocit „spontánnosti a upřímnosti“ i když opak byl pravdou. Měli vše do puntíku připravené včetně strnule působících dialogů.

Všimli jste si, že na celé akci bylo více novinářů než samotných „protestujících“?

Jediné štěstí pro diváky byl oděv se škraboškami dotyčných protestujících, jinak bychom si zástupce jednotlivých médií mohli splést se samotnými protestujícími. I když možná přesnější by bylo protestanty, po „odkrytí“ jmen „novodobých pragováků“, kteří v tomto případě na nás alespoň neposílají tanky ze spřátelené neomarxistické gubernie, protože ty novodobé neomarxistické ráje se teprve musí vybudovat, zjistilo se, že se nejedná jen o katolíky, ale také o protestanty a vůbec lidi poněkud podivného ražení jako je sexuální aktivistka žijící ve třech se dvěma bisexuálními muži nebo jejich guru podepisující známou výzvu Vědci proti strachu a lhostejnosti protestující v roce 2017 proti výstavbě Mariánského sloupu.

Co ale musí vpravdě „nadchnout“ každého alespoň trochu myslícího jedince je jejich výzva „... po revoluci lásky a něžnosti, která by z církevní hierarchické struktury znovu vytvořila živoucí a láskyplné společenství bratří a sester, pospolitost, která je vždy ochotna pomoci těm nejslabším, zraněným, lidem na okraji i celému stvoření,“

Tady normálnímu člověku musí naskakovat husí kůže! Ty nejkrutější komunistické režimy na světě jako je dnes severokorejský, ty vždycky začínaly krásnými utopickými frázemi o lepších zítřcích, aby pak následoval teror nejtvrdšího kalibru, který dokázal překonat i strašlivá válečná utrpení předchozích století.

Vzpomeňme, jak začínal Pol Pot, vrah miliónů nevinných lidí. Studoval ve Francii na škole, popisují ho většinou jako sympatického, usměvavého, ultralevicově zaměřeného studenta, který také vyznával lásku k rovnosti a chtěl „jen“ uskutečnit ráj na zemi. A jak tento socialistický ráj v Kambodži vypadal, víme všichni , statisíce lidí umučených, odvlečených do koncentračních táborů statisíce zastřelených a mohli bychom pokračovat dále.

Ne nadarmo se říká, že cesta do pekel je často dlážděna krásnými úmysl (doplnil bych idejemi). Naštěstí tito lidé jsou v církvi naprosto marginálního počtu.

A pan kardinál Duka? Je právě majákem trvalých hodnot, jenom tím, že odmítl sloužit mši pro LGBT komunitu, si okamžitě vysloužil nenávist a nálepkování ve stylu hnědnutí církve aj.

A když kardinál Duka v listopadu 2017 kritizoval v Mladé Boleslavi upřednostňování menšin nad většinovou společností, tak soudruhům a soudružkám tzv. Nové levice musely praskat žilky. To je přece jejich posvátná agenda! Na tu se v žádném případě nesmí sáhnout, ani ve snu!

Nezapomínejme, že těmto přívržencům extrémní levice nejde o dialog a toleranci, kterou se ve svých prohlášeních neustále zaštiťují, ale ve skutečnosti jim jde o nastolení a prosazení jejich agendy rovnosti pohlaví, dostat homosexuální sňatky na roveň manželství, genderová a transgenderová témata aj.

Kardinál Duka je na jednu stranu člověkem člověkem mírným a smířlivým, na druhou stranu prokázal svůj pevný postoj v mezních a kritických situacích, a proto vznikla na podporu kardinála petice Za hodnoty, které kardinál ztělesňuje.

Petici již podepsalo cca 2.000 lidí. Podrobněji se můžete s peticí seznámit ZDE.

 

 

8772 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Svatý boj proti fake news? Diktatura jede na plné obrátky!Tuto petici prostě podepište a šmytec. Je nejvyšší čas přestat strkat hlavu do písku a říct jasné slovoTento komentář vyvolal na sociálních sítích značnou pozornost. Autor se s tím vůbec nemažeToto se bude dít v Evropské unii v příštích měsících. Dobře vám z toho nebudeKdo spáchal teroristický útok v Londýně? Na stole jsou dvě bizarní varianty

euPortal.cz

Strýc ženy sežrané africkým kanibalem-uprchlíkem: Kde jste byli vítačí, když mučili a vraždili mou neteř?Fakta ze šokující studie, ze které se sluníčkáři zblázní: Černoši mají nejnižší inteligenci, nejvyšší agresivitu a je mezi nimi nejvíce vražd!

Eurabia.cz

No-go zóny – realita dnešní zaimigrované západní EvropyMuslimský duchovní šokoval USA: Homosexualita je spojená se špínou! My víme, proč ji trestáme smrtí.

FreeGlobe.cz

Nahatí Židi tancovali v koncentrákuChtěli dokázat, že islamisté jsou mírumilovní. Teď jsou dva naivní Američani po smrti (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Darebáci a blbečkové zaslepení nesmyslnou ideologií rozkládají národní komunitu a kohezi společnosti. Do tohoto politováníhodného stavu nás přivedla „liberální demokracie“Tímto mohou Američané způsobit Putinovi výrazné problémy...

eOdborar.cz

V Rusku se rozvíjí se malé podnikání. To podnikání, které u nás už patnáct let naše byrokracie tvrdě potlačujeJsou zaměstnanci soukromé sféry takoví idioti, aby opět volili neomarxisty z ČSSD? Aneb proč vedení odborů opět upřednostňuje státní zaměstnance?

ParlamentniListy.cz

Šéf agrárníků otevřeně promlouvá o tom, kolik si za jídlo připlatímeBude řev, nejspíš velký. Václav Klaus promluvil o dnešním Rusku
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění