Máme k dispozici neuvěřitelné stranické prohlášení, při jehož čtení dostanete extázi. Bez legrace

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 2.2.2018 | Rubrika: Humor
Rytir

Dostala se mi do rukou jedna ze dvou variant tiskového prohlášení ODS ke druhému kolu prezidentských voleb. Bohužel, zrovna tuto verzi nakonec nepoužili. Škoda. Mně se docela líbí. (Ale jsou v té ODS grafomani, což?)

Stanovisko ODS ke 2. kolu prezidentských voleb: Ani Drahoš, ani Zeman aneb jak dál v příštích měsících

"Ani u jednoho z obou kandidátů nenacházíme dostatečné množství styčných bodů, abychom jej mohli plně a bez rozpaků podpořit. Jsme politická strana s jasným názorem a ideovým ukotvením.

Pravicová strana, jenž vyznává konzervativní hodnoty, ke kterým mají oba kandidáti skutečně daleko. Nemusíme se přidávat ke "středo-levicovým" stran, jako je TOP 09, STAN, KDU-ČSL a spol., které podpořily Jiřího Drahoše pouze proto, že nechtějí dál na Hradě Miloše Zemana.

My jdeme jinou cestou a věříme, že naši voliči nás pochopí a podpoří. Naším jediným cílem není a nemůže být dostat Zemane z Hradu, protože to by byl skutečně málo. Jsme si navíc velmi dobře vědomi toho, že ani s Jiřím Drahošem na Hradě by nebyl eliminován vliv Andreje Babiše na politické dění v zemi.

Naším hlavním cílem je porazit Andreje Babiše tím, že nabídneme voličům pečlivě "vyladěný" konzervativní program. To je náš hlavní a zároveň jediný cíl pro příští měsíce a roky. Chceme své současné i bývalé voliče přesvědčit, že jsme stále pravicovou stranou, která si zaslouží jejich důvěru.

Čestné pionýrské, že už přestaneme blouznit o reformě Evropské unie. Stejně tak svatosvatě slibujeme, že nebudeme po vzoru nejmenovaných osobností z umělecké, mediální i politické sféry neustále vytahovat "ruskou kartu" a vlichocovat se tak do přízně části společnosti, která nás stejně nikdy nepřijme. Zahájíme rovněž otevřenou vnitrostranickou diskuzi k referendu o EU.

V neposlední řadě přehodnotíme personální obsazení vedení strany. Uznáváme, že získaných 11% při posledních parlamentních volbách není úspěchem. Upřímně řečeno, věšeli jsme vám bulíky na nos a lhali si do vlastní kapsy, když jsme něco takového tvrdili. Mrzí nás a už to nikdy neuděláme. Jako, že je pět a pět deset a po noci přichází den.

Exemplárně hodláme potrestat některé mladé členy naší strany (rákoska, natahování na skřipec, naražení na kůl), kteří svými "svazáckými" vystoupeními na kongresu v Ostravě zesměšnili image celé strany. Stejný osud potom stihne všechny nastrčené pravdoláskaře, kteří budou v rámci služby České pošty "Balík expres" štandopéde doručeni do TOP09, k Pirátům, Zeleným atd.

Tímto zároveň dává celé předsednictvo ODS k dispozici své funkce a přebírá tak plnou odpovědnost za očividný posun směrem do středu, ke kterému došlo (nejenom) v posledních letech. Berte, prosím, toto gesto jako pokornou prosbu o druhou...třetí....čtvrtou.......pětapadesátou šanci. Tentokrát vás již nezklameme,"

Vaše, tentokrát skutečně pravicová (konzervativní), ODS v. r.

 

Klíčová slova: ODS
10859 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Europoslanec z Irska v rádiu: Lidé touží po zdražování, bídě a ekototalitěPlynová krize v Evropě se stále zhoršuje! Ceny plynu narůstají do obrovských výšekAfričtí uprchlíci obohacovali svým terorem Itálií a Rakousko ....České oběti a jejich němečtí vrazi: O tom, jak Česká republika pomáhala unikat válečným zločincůmPlynovod Nord Stream 2 dokončen. Ukrajina již nemůže vydírat Evropu a Rusko ...

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicí

Eurabia.cz

Strana domorodců chce přejmenovat "koloniální" Nový ZélandMaďarsko posiluje ostrahu hranic proti imigrantům

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Znalci posuzovali 195 obrazů. 153krát při tom chybovali. Přehlédli podpis, datum, spletli velikost. Ruská ruleta s osudy odsouzených pokračujePráskat vlastní zemi do Bruselu! Bašta se pustil do Pirátů tak, že musel zasáhnout Železný
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění