Pravá tvář „Anděla míru“. To budete koukat

Autor: Hana Lukešová | Publikováno: 26.1.2018 | Rubrika: Ostatní
Izrael

V nedávné době se opět dostalo do centra pozornosti napětí mezi Izraelci a tzv. Palestinci. Donald Trump uznal jako jeden z mála významným světových politiků Jeruzalém jako hlavní město Izraele. „Anděl míru“ (slovy papeže Františka) palestinský prezident Mahmůd Abbás využil záminky k antisemitskému štvaní.

Stát Izrael označil za „koloniální projekt“, který nemá nic společného s židovským národem a judaismem, izraelské Židy označil za „kolonisty“ a vyzval k násilí vůči nim, které označuje jako „legitimní odpor“ proti „izraelské okupaci“ a „judaizaci“ Jeruzaléma, dále popírá násilné vyhnání a zločiny páchané na Židech v arabských zemích po roku 1948 a holocaust líčí jako „sionistické spiknutí“, které mělo ospravedlnit loupež „Palestiny“.

Stejně nekompromisně Abbás „proklel“ amerického prezidenta Donalda Trumpa, např. tím, že mu přál, „aby jeho dům shořel“ a v tuto chvíli se snaží o vyloučení Američanů z blízkovýchodního východního procesu, přitom jsou to především Američané, kteří jedni z nejvíce přispívají palestinským Arabům, zejména organizaci UNRWA, která byla ustavena po první arabsko-izraelské válce, ve které Arabové napadli nově zrozený Stát Izrael s cílem vyhnat a vyvraždit tehdejší židovské obyvatelstvo. Za zmínku stojí, že během této Araby vyprovokované vyhlazovací válce padlo 1% tehdejší židovské populace.

Organizace UNRWA si vzala pod záštitu péči o tzv. „palestinské uprchlíky“, kteří většinou odešli právě kvůli výzvám arabských armád. Abbás považuje za naprostou samozřejmost, že „Palestincům“ Američané a Evropané platí nemalými finančními částkami, ze kterých financuje i teroristické praktiky proti Izraeli či platí vysoké sumy rodinám odsouzených palestinských teroristů. Ke vší té hrůze předsedkyně evropské diplomacie Federica Mogheriniová přislíbila „Andělovi míru“, že vždy bude oponovat Trumpově proizraelské politice a nadále přislíbila tzv. Palestincům podporu.

Důsledkem tohoto tragického palestinského podněcování k nenávisti proti Izraelcům a podpory tzv. Palestinců ze strany eunijních politiků byla další vražda třicetipětilétého Izraelce, otce 6 dětí, rabína Raziela Shevacha v městečku Havat Gilad v Samaří poblíž Nábulusu dne 10.1.2018,kterou spáchali palestinští teroristé střelnou zbraní na cestě poblíž jeho domova. Po této vraždě odjeli z místa činu autem. Členové teroristické organizace Hamas i tzv. „umírněného“ Fatahu tento zločin vášnivě oslavovali.

Dokazuje to i komentář Abbáse na facebooku, který barvitě popsal akci „Operace Nablus v číslech: Celková doba trvání 30 sekund, vzdálenost mezi vozy 20 metrů, počet střel, které byly vypáleny 22. Ti kdo provedli operaci byli zkušení bojovníci a z místa včas uprchli. Výsledek zabitý osadník“. Dá se říci, že Mahmůd Abbás ukázal svou pravou tvář. Teroristé z Hamasu označili tuto vraždu jako „hrdinský akt, který je reakcí na zločiny Izraele proti našemu lidu v okupované Palestině a mešitě Al Aksa. Všechny izraelské akce na oslabení našeho odporu selžou“. Podle palestinského práva totiž ti, kdo jsou odpovědni za nejtěžší zločiny proti Izraelcům dostávají největší finanční odměny.

Právě na tomto dalším příkladu můžeme vidět pokrytectví ze strany eunijních politiků a neomarxistických aktivistů, kteří se pohoršovali a nadále pohoršují nad Trumpovým uznáním Jeruzaléma jako hlavního města Státu Izrael, zatímco protiizraelský terorismus omlouvají, ospravedlňují či někdy dokonce schvalují, ale světlo Izraele se jim uhasit nepodaří. Izrael tento rok oslaví 70. narozeniny navzdory antisemitům všech barev, všelikým bojkotérům z hnutí BDS, kteří se snaží Izrael znevažovat, izolovat, bojkotovat a volat po jeho zrušení. Navzdory této nenávisti Stát Izrael dominuje v ekonomické oblasti, ve vědeckých inovací, posílá lékaře, aby pomáhali potřebným lidem do celého světa a zvelebuje svou zemi.

 

 

7762 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s RusyPRIMA ukázala fotografií muže, který měl zemřít na koronavirus. Muž přitom žije a je plně zdráv!Jak ze sebe udělat totálního idiota. Kandidát na prezidenta Petr Pavel se neskutečně ztrapnilÚplná novinka, tohle by měl přečíst každý Čech! Základy islámu a jejich výklad

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění